کد خبر: ۵۹۹۴۰
تاریخ انتشار: ۰۱ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۸
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی خبر داد:
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: بیمارستان ٣٦ تختخوابی خوی در سال جاری به بهره برداری می رسد و بیمارستان های ٩٦ تختخوابی دزفول، ١٦٠ تختخوابی آبادان، ٦٤ تختخوابی لنگرود، ١٠٠ تختخوابی هدایت و٥٥٠ تختخوابی دکتر فیاض بخش تهران در زمره پروژه های در حال ساخت این سازمان هستند که در سالهای آتی مورد بهره برداری قرار خواهند گرفت.
بیمارستان تامین اجتماعی خوی امسال به بهره برداری می رسد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، دکترمهدی درخشان با بیان اینکه در حال حاضر این سازمان ٧٠ بیمارستان ملکی فعال در کل کشور در اختیار دارد، افزود: تهران با ١٠ بیمارستان، خوزستان با ٦ بیمارستان و مازندران با ٥ بیمارستان استان هایی هستند که دارای بیشترین بیمارستان های ملکی این سازمان هستند.
وی افزود: بیمارستان های حضرت ولی عصر(عج) قائمشهر، ٢٩ بهمن تبریز و ١٧ شهریور مشهد نیز جزو قدیمی ترین بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی به شمار می روند.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی با اشاره به قدمت برخی بیمارستان های این سازمان اظهار داشت: بیمارستان دکتر شریعتی اصفهان از سال ١٣٣٧ تاکنون در حال خدمت رسانی است و شهید معیری، شهید فیاض بخش و شریعت رضوی نیز به عنوان قدیمی ترین بیمارستان های این سازمان در استان تهران در حال ارائه خدمات هستند.
وی با بیان اینکه برخی بیمارستان های تامین اجتماعی به صورت تخصصی در کشور فعالیت می کنند، گفت: بیمارستان شهید لواسانی تهران در بخش جراحی قلب، بیمارستان شهید معیری تهران در بخش ارتوپدی و بیمارستان شهید شریعت رضوی تهران در بخش داخلی قلب به صورت تخصصی خدمت رسانی می کنند.
دکتر درخشان اظهارداشت: بیمارستان شهید فیاض بخش تهران با دارا بودن ٤٤٨ تخت بیمارستانی، بیشترین تخت را در میان بیمارستان های این سازمان به خود اختصاص داده است  و از این حیث بیمارستان های شریعتی اصفهان( ٣٥٨ تخت)، استاد عالی نسب تبریز( ٣٠٠ تخت)، امام رضا(ع) ارومیه و شهدای کارگر یزد(٢٥٦ تخت) و دکتر غرضی اصفهان(٢٥٤ تخت) در جایگاههای بعدی قرار دارند.
معاون درمان سازمان تامین اجتماعی گفت: یک هزار و ١٠ پزشک عمومی، ٢ هزار و ٥١٥ پزشک متخصص و ١٢ هزار و ٩٥٣ نفر کادر پرستاری در بیمارستان های سازمان تامین اجتماعی شاغل هستند و به بیمه شدگان و بازنشستگان خدمات ارائه می کنند.
نام:
ایمیل:
* نظر: