کد خبر: ۵۹۹۶۶
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۳:۰۷
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی به فضاسازی های رسانه ای درباره تغییر مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار واکنش نشان داد.
تکذیب تغییر در مدیریت عامل سازمان منطقه آزاد چابهار

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی دبیرخانه شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی، مرتضی بانک در گفتگو با خبرنگار این دبیرخانه درباره تغییر در مدیریت عاملی سازمان منطقه آزاد چابهار گفت: تاکنون تصمیمی در این خصوص اتخاذ نشده و شایعات فضای مجازی استانی و منطقه ای درباره تغییر عبدالرحیم کردی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار صحت ندارد. 
وی ادامه داد: چابهار از مناطق آزاد مهم کشور است که نقش تعیین کننده در مبادلات منطقه ای داشته و بر اساس تاکید رییس جمهور و نیز توافق نامه میان ایران ـ هندوستان و افغانستان روز به روز این نقش تعیین کننده تر خواهد شد پس بنابراین طرح چنین مسائلی تنها منطقه را از اجرای برنامه های خود به عقب می اندازد.
دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی با اشاره به توانمندی مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار اظهار داشت: مدیرعامل سازمان منطقه آزاد چابهار مدیری جوان و با ایده هایی جدید است و همه دستگاه ها و نهادهای منطقه و استانی تلاش کنند تا این منطقه در راستای اهداف بلند خود گام بردارد. 
مرتضی بانک افزود: منطقه آزاد و بندر چابهار هم اکنون شرایط ویژه ای در کشور دارند. هم چنین با سرمایه گذاری های انجام شده در بخش های بندری، ریلی، هوایی و نفت و گاز و پتروشیمی ظرف چند سال آینده؛ چابهار به یکی از مناطق توسعه یافته اقتصادی در کشور مبدل می شود پس طرح چنین شایعاتی تنها موجب دلسردی مسئولان و مدیران شده و آنها را از اهداف خود دور می سازد. 
مشاور رییس جمهور و دبیر شورایعالی مناطق آزاد و ویژه اقتصادی هم چنین تاکید کرد: بکارگیری مدیران جوان و بومی که انگیزه و تعصب زیادی برای فعالیت دارند همواره در دولت های یازدهم و دوازدهم در دستور کار قرار داشته و امروز این انگیزه و انرژی در فعالیت آنان بروز و ظهور پیدا کرده است که امیدواریم با کمک مسئولین استانی و منطقه ای و حمایت مردم این مدیران بتوانند بیش از پیش به وظایف ذاتی خود عمل نمایند. 
مرتضی بانک افزود: این مهم باید ارتباط بین مدیرعامل سازمان منطقه آزاد، مردم بومی، مسئولان منطقه و استان را در راستای تحقق اهداف دولت، توسعه منطقه و رفع موانع و مشکلات بیش از پیش مستحکم سازد.

نام:
ایمیل:
* نظر: