کد خبر: ۵۹۹۷۹
تاریخ انتشار: ۰۲ ارديبهشت ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۱
هجدهمین اجلاس سراسری مدیران ستادی و شعب شرکت بیمه معلم در تاریخ 29 و 30 فروردین ماه در شعبه استان چهارمحال و بختیاری در شهرکرد برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه معلم، در این گردهمایی مدیران بیمه معلم با مرور اقدامات گذشته و برنامه ریزی برای آینده شرکت، در بلندترین استان کشور عهد بستند که همه تلاش خود را برای بهبود روز افزون به کار گیرند. 
همچنین ساختمان جدید شعبه شهرکرد که در منطقه شمالی این شهر قرار دارد، با حضور مقامات ارشد بیمه معلم در مراسمی دیدنی و جذاب افتتاح شد.
مقامات ارشد استانی شامل معاون شهردار، مدیر کل محیط زیست، مدیر کل تامین اجتماعی، معاون میراث فرهنگی، اعضای شورای شهر، مدیران عامل شرکتهای بزرگ صنعتی ضمن دیدار با مدیر عامل محترم بیمه معلم و معاونین ایشان از عملکرد مطلوب شرکت بیمه معلم قدردانی نمودند.
از بیمه گذار بزرگ بیمه معلم به پاس یک دهه اعتماد به این شرکت تقدیر شد.
این همایش با ارائه خاص دکتر سیدمهرداد هاشمی مشاور عالی شرکت بیمه معلم در فضایی صمیمی و با محوریت تحلیل نحوه تفکر و پردازش مغزی انسان ها بر اساس مدل رنگ فکر برگزار شد.
تشکیل کارگروه های تخصصی:  برگزاری پنل های تخصصی و تشکیل کارگروه شعب پرپتانسیل جهت ارائه مشکلات و راهکارها انجام و بسیار موثر واقع شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: