کد خبر: ۶۲۴۱۲
تاریخ انتشار: ۲۷ خرداد ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۳
معاون ارتباطات گروه سايپا خبر داد :
محصولات گروه خودروسازي سايپا بدون وقفه و از طريق نمايندگي هاي مجاز و سايت فروش اينترنتي گروه خودروسازي سايپا در حال عرضه به مشتريان در سراسر كشور است .
طرح نوين فروش محصولات سايپا در راستاي قطع دست واسطه ها به زودي آغاز مي شود

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپانيوز ، معاون ارتباطات گروه خودروسازي سايپا گفت : گروه خودروسازي سايپا در راستاي تنظيم بازار و قطع دست دلالان در حال عرضه خودروهاي توليدي اين گروه با قيمت هاي مصوب از طريق نمايندگي هاي مجاز و سايت فروش اينترنتي گروه است .

مجتبي نظري افزود : متاسفانه در روزهاي اخير يك فضاي رواني بر بازار خودرو حاكم شده است و عده اي واسطه و دلال سودجو قصد بر هم زدن بازار خودرو را دارند كه بر همين اساس گروه سايپا در طرح ويژه عيد سعيد فطر فروش محصولات خود را آغاز نمود .

وي گفت : طي چند روز آينده طرح نوين فروش را آغاز خواهيم كرد كه بر اساس اين طرح فقط مصرف كنندگان نهايي خواهند توانست خودرو مورد نياز خود را خريداري نمايند و دست واسطه ها و دلالان از بازار خودرو قطع خواهد شد.

نظري افزود : با برنامه ريزي صورت گرفته مشتريان واقعي مي توانند با سهولت از طريق سايت اينترنتي فروش گروه سايپا يا مراجعه به نمايندگي هاي مجاز گروه سايپا در سراسر كشور  يكي از روش هاي فروش پيش بيني شده را انتخاب و نياز خودرويي خود را تامين كنند.

معاون ارتباطات گروه سايپا تصريح كرد : در سال 97 تيراژ توليد خودرو در گروه سايپا افزايش داشته و از ابتداي سال 126 هزار دستگاه خودروي توليدي گروه سايپا به بازار عرضه شده است كه اين تعداد نسبت به مدت مشابه سال قبل 36 درصد رشد نشان مي دهد .
نام:
ایمیل:
* نظر: