کد خبر: ۶۳۰۹۹
تاریخ انتشار: ۱۳ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
تهران- ایرنا- مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهر آفتاب گفت: نخستین نمایشگاه گاز شهریور ماه امسال در مجموعه نمایشگاهی شهر آفتاب برگزار می شود.
نخستین نمایشگاه گاز شهریور ماه در شهرآفتاب برگزار می شود

محمد رئوف قادری روز سه شنبه در جمع خبرنگاران افزود: باوجود آنکه مقام اول ذخائر گاز جهان متعلق به ایران است اما تاکنون نمایشگاه اختصاصی گاز تنها در کشور روسیه برگزار می شد. 
وی برگزاری نمایشگاه گاز در ایران را اتفاق خوب و مثبتی توصیف کرد و اظهارداشت: در صورت تکمیل نمایشگاه شهرآفتاب، این مجموعه به بزرگترین مجموعه نمایشگاهی در خاورمیانه تبدیل خواهد شد. 
مدیرعامل مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهرآفتاب با بیان اینکه در دوره مدیریت شهری جدید سیاست هایی از جمله انتقال نمایشگاههای بزرگ به خارج از تهران، تبدیل نمایشگاه شهر آفتاب به شهر نمایشگاهی و تبدیل مجموعه شهرآفتاب به منطقه ویژه اقتصادی دنبال می شود خاطرنشان کرد: در شهر نمایشگاهی تمامی امکانات رفاهی و تجاری فراهم می شود تا افراد بتوانند از امکانات رفاهی بهره بگیرند.
به گفته وی در بسیاری از نقاط دنیا نمایشگاهها منطقه ویژه اقتصادی هستند و بازدیدکنندگان سایر کشورها نیازی به دریافت روادید و طی تشریفات گمرکی ندارند. 
قادری افزود: همچنین از امضای تفاهم نامه ای با وزارت صنعت، معدن و تجارت به منظور انتقال نمایشگاهها به شهرآفتاب خبر داد. 
وی با بیان اینکه در کلانشهرها و پایتخت کشورها شهر نمایشگاهی ساخته می شود گفت: در شهر نمایشگاهی امکانات تفریحی و اقامتی وجود دارد به گونه ای که مراجعان با حضور در آن احساس خستگی نخواهند کرد. 
مجموعه نمایشگاهی بین المللی شهرآفتاب واقع در جنوب تهران و در نزدیکی عوارضی تهران- قم اردیبهشت ماه سال 95 درزمان فعالیت محمدباقر قالیباف، همزمان با برگزاری نمایشگاه کتاب افتتاح شد. 
نام:
ایمیل:
* نظر: