کد خبر: ۶۳۲۰۳
تاریخ انتشار: ۱۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۳۸
هم‌زمان با جلسه تودیع و معارفه مدیران استانی بانک توسعه تعاون در سطح کشور مراسم معارفه مدیر جدید و تودیع مدیر سابق بانک توسعه تعاون استان سمنان با حضور امیرهوشنگ عصارزاده عضو هیئت‌مدیره، رسول ارجمند مدیر امور سرمایه انسانی، سعیدمعادی مدیر امور بازرسی و غنیان مدیرکل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از از روابط عمومی بانک توسعه تعاون، عصارزاده در این جلسه ضمن تقدیر و تشکرازعملکرد مطلوب حسانی زاده و آرزوی موفقیت برای اکبری اظهار داشت: استان سمنان از پتانسیل بالایی در صنعت و کشاورزی برخوردار است و با تلاش کلیه همکاران می‌توان از این ظرفیت در مسیر صحیح بهره برد.
در ادامه اکبری آمادگی بانک توسعه تعاون را جهت ارائه خدمات بانکی به عموم مردم اعلام نمود و خاطرنشان کرد: بانک توسعه تعاون همواره در راستای اهداف خود مطابق اساسنامه از تعاونی‌ها حمایت و پشتیانی نموده و نسبت به رسالت خویش گام برمی‌دارد.
حسانی زاده نیز به ارائه عملکرد خود طی دوران تصدی مدیریت خویش پرداخت و موفقیت و جایگاه کنونی استان را تلاش کلیه همکاران دانست و از زحمات ایشان تشکر و قدردانی نمود.

نام:
ایمیل:
* نظر: