کد خبر: ۶۳۲۳۸
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۳:۳۱
روح اله خدارحمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک کشاورزی بر بهبود کیفیت خدمات نوین بانکی، پرداخت تسهیلات هدفمند و جذب منابع ارزان قیمت تاکید و حمایت از بخش کشاورزی را یک رسالت مهم برای بانک کشاورزی اعلام کرد.
مدیرعامل بانک کشاورزی: عملکرد بانک کشاورزی، رضایت دولت و مجلس را در پی داشته است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی مدیریت شعب بانک کشاورزی تهران بزرگ، روح اله خدارحمی که روز پنج شنبه چهاردهم تیرماه در جمع روسای شعب مدیریت های تهران بزرگ و استان تهران سخن می گفت، جایگاه برتر بانک در حمایت از بخش کشاورزی را تشریح و خاطر نشان کرد : عملکرد بانک کشاورزی رضایت دولت و مجلس را درپی داشته است .
خدارحمی در ادامه سخنان خود خواستار توجه ویژه روسای شعب به شرایط حاکم بر وضعیت اقتصاد کشورشد و با تاکید بر توانمندی سرمایه انسانی در بانک کشاورزی خاطرنشان کرد: اراده قوی، هوشمندی و داشتن اشتیاق خدمت از عوامل زمینه ساز رشد، تعالی و موفقیت است و مشکلات نباید ما را ازحرکت باز دارد.
وی سپس به تشریح ماموریت بانک در حمایت از بخش کشاورزی پرداخت و گفت :کشاورزی یکی از بخش های مولد اقتصادی کشور است و به عنوان نقطه اتکای جامعه ایرانی نقشی کلیدی در تولید و امنیت غذایی  ایفا می کند.
خدارحمی در بخشی دیگر از سخنان خود با اعلام بهبود ضریب خوداتکایی بانک کشاورزی در دوسال اخیر تصریح کرد: نسبت خوداتکایی بانک در شرایط فعلی یک شده است و برای اولین بار در تاریخ بانک کشاورزی، با تهاتر بخشی از مطالبات دولت و همچنین پرداخت حدود22000 میلیارد ریال، خط اعتباری بانک کشاورزی از دولت تسویه شده است .
خدارحمی در ادامه با بیان اینکه اولویت بانک درتجهیزمنابع، جذب منابع ارزان قیمت است، خواستار توجه ویژه به سودآوری شعب، قیمت تمام شده پول، پرداخت تسهیلات هدفمند با رعایت شاخص اعتبارسنجی مشتریان واقدامات موثر برای کاهش ریسک اعتباری شد.
وی در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به فعالیت های بانک در حوزه بانکداری بین الملل، جایگاه بانک در سیستم ارزی کشور را مثبت ارزیابی کرد و بر اهتمام روسای شعب در ارتقاء بخش ارزی تاکید کرد.
مدیرعامل بانک کشاورزی در تشریح عملکرد بانک در عرصه بانکداری الکترونیک، بیشترین سامانه هوشمند موجود در سیستم بانکی را متعلق به بانک کشاورزی دانست و گفت: جزو اولین بانک های پیشگام در ورود به بانکداری الکترونیک و پیوستن به شبکه شتاب هستیم.
خدارحمی در بخش پایانی سخنان خود از روسای شعب خواست با اصلاح نگرش و افزایش دانش و با تمرکز بر اصل تکریم مشتریان، برای تحقق برنامه ها ی راهبردی بانک کشاورزی در عرصه سیستم اقتصادی کشور در سال جاری تلاش کنند.
شایان ذکر است همایش روسای شعب مدیریت های تهران بزرگ و استان تهران با حضورروح اله خدارحمی رییس هیات مدیره و مدیرعامل بانک، دکتر حسینی مدیر امور مالی، فرهاد فنودی مدیرامور اعتبارات و بانکداری شرکتی ، محمدرضا غفوری مدیرامور مشتریان و بانکداری عمومی، علی اکبر فهیمی مدیرامور شعب تهران بزرگ و مناطق آزادکیش و قشم و روسای برخی از ادارات مرکزی در محل مدیریت تهران بزرگ برگزار شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: