کد خبر: ۶۳۲۵۱
تاریخ انتشار: ۱۸ تير ۱۳۹۷ - ۱۴:۱۱
با حضور دکتر مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد، حمیدرضا پاکدل، مدیر شعب بانک صادرات در استان سیستان و بلوچستان، حمیدرضا کتیرایی مدیر شعب و نمایندگان، رامتین حامی فرد مدیر روابط عمومی و جمعی از مدیران استانی بانک صادرات ایران و همچنین مدیران شعب شرکت‌های بیمه استان شعبه سیستان و بلوچستان بیمه سرمد افتتاح شد.
شعبه بیمه سرمد استان سیستان و بلوچستان افتتاح شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه سرمد، در ابتدای این مراسم، حامد میرحسینی، سرپرست مدیریت شعبه سیستان بیمه سرمد، ضمن خوش‌آمدگویی به میهمانان، از اهمیت فرهنگ‌سازی بیمه در این استان سخن گفت. وی با بیان اینکه ضریب نفوذ بیمه در هر کشور، جایگاه صنعت بیمه را در مقایسه با کل اقتصاد آن کشور نشان می‌دهد، افزود:« ضریب نفوذ پایین بیمه در کشور ما، لزوم برنامه‌ریزی موثرتر در این امر و تلاش برای آگاه‌سازی عموم افراد از اهمیت قرار گرفتن در پوشش بیمه‌های زندگی را مشخص می‌کند.»
در ادامه، پاکدل، مدیر شعب بانک صادرات ایران در استان سیستان و بلوچستان، با اشاره به اینکه مجموعه بانک صادرات خود را از بیمه سرمد جدا نمی‌داند، گفت:«بیمه جوان و چابک سرمد، با تلاش همکاران متخصص و مجرب این مجموعه، در سالهای اخیر افتخارات متعددی را از آن خود کرده است. کسب و حفظ رتبه یک توانگری مالی از یک سو و معرفی شدن به عنوان پاسخگوترین شرکت بیمه از سوی دیگر، گویای اثربخشی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این مجموعه بوده است و تردیدی نیست که در ادامه این مسیر رو به رشد، بانک صادرات همچنان از بیمه سرمد حمایت خواهد کرد.»
در پایان این مراسم، دکتر مجتبی کاتب، رئیس هیات مدیره بیمه سرمد، مقارن شدن افتتاح شعبه در این استان با انتصاب پاکدل به عنوان مدیر استانی شعب بانک صادرات را به فال نیک گرفت. کاتب با اشاره به لزوم تقویت شبکه فروش و حمایت از نمایندگان، از برنامه‌ریزی‌های صورت‌گرفته در جهت اعطای نمایندگی‌های جنرال و کد 54(بیمه‌های زندگی) سخن گفت و این اقدامات را به عنوان گام‌هایی موثر در جهت اشتغال‌زایی عنوان کرد.
دکتر مجتبی کاتب با اشاره به اهمیت حمایت از کالا و محصولات ایرانی با توجه به فرمایشات رهبر انقلاب اسلامی گفت:«بدون تردید، حمایت از کالای ایرانی تنها در خرید آن خلاصه نمی‌شود. تولید کنندگان کالا در تمامی مسیر فعالیت خود، به حمایت نیازمندند و قطعا قرار گرفتن در پوشش‌های بیمه‌ای متنوع، یکی از راه‌‎های موثر حمایت از آنهاست.» رئیس هیات مدیر بیمه سرمد افزود:«کارگران کارخانه‌ها، برای کار کردن با خاطری آسوده، نیازمند قرار گرفتن زیر چتر حمایت بیمه هستند. از سوی دیگر، تولیدکنندگان، با حمایت بیمه، نگرانی کمتری نسبت به از دست رفتن سرمایه خود خواهند داشت و مصرف کنندگان نیز در صورت وجود پوشش بیمه‌ای مناسب برای خدمات دریافت شده، با اطمینان بیشتری کالاهای داخلی را انتخاب خواهند کرد.» کاتب در پایان سخنان خود، به لزوم فرهنگ‌سازی موثر در این زمینه اشاره کرد و گفت:«در صورتی که فرهنگ بیمه را در کشور ارتقا دهیم، شاهد پویایی اقتصادی و امنیت اجتماعی بیشتر خواهیم شد و نگرانی از آینده را در بین اقشار مختلف اجتماع، کاهش خواهیم داد.»
در انتهای مراسم حکم انتصاب میرحسینی به عنوان سرپرست مدیریت شعبه زاهدان به وی اهدا شد.
شعبه زاهدان به نشانی خیابان امیرالموئمنین، نبش کوچه امیرالموئمنین ۱۵، پس از افتتاح، آماده خدمت‌رسانی به هموطنانمان در استان سیستان و بلوچستان شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: