کد خبر: ۶۳۵۲۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۸
اوضاع عجیب آبی پوشان در اردوی ترکیه
استقلال این روزها با مشکلات و دغدغه های بسیاری دست و پنجه نرم می کند. از ماجرای گذرنامه شفر گرفته تا امدن و نیامدن های تیام و جپاروف. حالا هم در اردوی ترکیه بازيكنان خارجى تيم فوتبال استقلال قبل از تمديد قرارداد با آبى ها خواستار تسويه مالى شدند.
تيام و جپاروف استقلال را دور می زنند؟
استقلال این روزها با مشکلات و دغدغه های بسیاری دست و پنجه نرم می کند. از ماجرای گذرنامه شفر گرفته تا امدن و نیامدن های تیام و جپاروف. حالا هم در اردوی ترکیه بازيكنان خارجى تيم فوتبال استقلال قبل از تمديد قرارداد با آبى ها خواستار تسويه مالى شدند.
در حالى كه جپاروف و تيام بازيكنان خارجى تيم فوتبال استقلال طى يكى دو روز اخير در تركيه حاضر شدند اما اين ٢ بازيكن تا به اين لحظه ملاقاتی را با افتخارى و توفيقى نداشتند.
جپاروف و تيام كه در هتلى جدا از استقلالى ها در استانبول حضور دارند طى پيامى به مديران استقلال اعلام كردند كه در ابتدا بايد تسويه مالى آنها انجام شود تا سپس آنها پاى ميز مذاكره بنشيند.
به اين ترتيب مديران استقلال هم بايد اول پول هر دو بازيكن براى آنها حواله كنند تا آنها به اردوى استقلالى ها در تركيه بروند و براى تمديد قرارداد پاى ميز مذاكره بنشينند.
از سوی دیگر با توجه به اينكه مجيد حسينى اين روزها در رادار باشگاه تركيه اى قرار گرفته و اين بازيكن اصرار زيادى هم به دريافت گذرنامه اش داشت اما در حال حاضر شنيده مى شود پيشنهاد مدير عامل استقلال اين بازيكن از رفتن به ترابوزان مردد كرده است و احتمالا حسينى با اين پيشنهاد به اردوى آبى ها در تركيه اضافه شود.
پيشنهاد ميلياردى و حضور يك ساله در استقلال باعث شده تا مجيد حسينى به ماندن در جمع آبى ها فكر كند و احتمال دارد اين بازيكن فردا با تهيه بليت راهى تركيه شود تا زير نظر شفر به كار خود ادامه دهد.
با اين وجود حسينى در حال حاضر به فكر پيشنهادى استقلالى هاست و در رفتن به ترابوزان دچار ترديد شده است.
با توجه به پيشنهاد ميلياردى مديران استقلال به مجيد حسينى مدافع آبى پوشان در نهايت اين بازيكن تصميم گرفته تا براى ماندن در اين تيم فكر كند.
با اين وجود مديران استقلال به حسينى پيشنهاد دادند كه به اردوى تركيه برود و در همين راستا براى او بليت تهيه كردند تا اين بازيكن به اردوى آبى ها ملحق شود.
توفيقى و افتخارى ساعت ٩:٣٠ امروز صبح از محل اردوى استقلالى ها راهى استانبول شدند تا مذاكرات نهايى را با جپاروف و تيام انجام دهند.
مديران استقلال به صورت حضورى مطالبات هر دو بازيكن را پرداخت مى كنند و در نهايت جپاروف و تيام پس از عقد قرارداد به اردوى آبى ها اضافه مى شوند.
با توجه به خواسته شفر براى جذب نيوماير هافبك آلمانى قرار است اين بازيكن پس از تست در اردوى استقلال و توافق آبى پوش شود.
با اين وجود استقلالى ها مذاكراتى را با اين بازيكن انجام داده اند و بايد ديد توافقات نهايى ميان طرفين حاصل مى شود يا خير.نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار