کد خبر: ۶۳۵۵۲
تاریخ انتشار: ۲۶ تير ۱۳۹۷ - ۱۵:۴۸
معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس از خدمات بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای کمک به بانوان سرپرست خانوار تقدير كرد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این نشست مختاری مدير شعب استان فارس ضمن ارائه گزارش در خصوص عملکرد بانک در حوزه‌هاي مختلف گفت: تمام فعاليت هاي بانک قرض الحسنه مهر ايران با نيت كمك به نيازمندان و افراد بي بضاعت برنامه ريزي و طرح‌هاي بانك نيز در راستاي برقراري عدالت اجتماعي طراحي شده؛ لذا حمايت مسئولين و دستگاه‌هاي اجرايي از اين بانك موجب تقويت توان بانك در پرداخت تسهيلات و حمايت از نيازمندان خواهد شد.

در ادامه رحمانی، معاون هماهنگ کننده امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری فارس ضمن تشکر و قدردانی از عملکرد بانک در استان فارس به ويژه در زمينه پرداخت تسهيلات به بانوان سرپرست خانوار گفت: همه مسئولين و مديران استانداري بر اين باورند كه حمايت از بانك قرض الحسنه مهر ايران، حمايت از مستضعفين است و اميدواريم با همكاري‌هاي متقابل هم تمامي كاركنان استانداري و هم مردم بتوانند از خدمات بانك قرض الحسنه مهر ايران بيش از پيش بهره مند شوند.

شایان ذکر است بانک قرض الحسنه مهر ایران در استان فارس تاکنون ۱۵۱۰ فقره تسهیلات قرض الحسنه به بانوان سرپرست خانوار سراسر استان پرداخت نموده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: