کد خبر: ۶۳۵۷۵
تاریخ انتشار: ۲۷ تير ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي، از خدمات شعبه هفده شهريور تبريز بانک اقتصادنوين در اعطاي تسهيلات قرض الحسنه در اين استان قدرداني کرد.


به گزارش روابط عمومي بانک اقتصادنوين، محمد کلامي مديرکل کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي با اهداي لوحي به شهباز محسني رئيس شعبه هفده شهريور اين بانک از حمايت‌هاي بانک اقتصادنوين در اعطاي تسهيلات به مددجويان کميته امداد در اين استان قدرداني نموده است.
در بخشي از اين لوح آمده است: اينک شاهد توانمندسازي و خودکفايي 4200 خانوار تحت پوشش کميته امداد امام خميني (ره) استان آذربايجان شرقي هستيم که با بهره‌گيري از تسهيلات قرض‌الحسنه بانک‌ها به اين دستاورد ارزشمند دست يافته و شکوفايي اقتصادي خانواده‌هاي محروم را به ارمغان آورده است، لذا بر خود وظيفه مي‌داند از عنايات و توجه جنابعالي و همکاران محترمتان نسبت به محرومين و امدادگران اين نهاد سپاسگزاري و قدرداني نمايد.
لازم به ذکر است ارايه خدمات مورد نياز مشتريان در کوتاه‌ترين زمان و با بهترين کيفيت در دستور کار شعب بانک اقتصادنوين در سراسر کشور قرار دارد که توجه به اين دو شاخص موجب افزايش رضايت‌مندي مشتريان شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: