کد خبر: ۶۳۶۷۱
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۷
رتبه اول بانک صادرات ایران در حمایت از رونق تولید در استان قزوین، برنامه ریزی برای تخصیص ٨٠ میلیارد ریال اعتبار در مشاغل خانگی استان همدان و کلنگ زنی برای احداث مجتمع فرهنگی تبلیغی در سر پل ذهاب، تقدیر مدیران اجرایی بخش‌های مختلف را نصیب بانک صادرات ایران کرد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بانک صادرات ایران، این بانک توسعه بخش‌های مختلف اقتصادی و تقویت زیر ساخت‌های کشور به صورت متوازن در اقصی نقاط کشور را در دستور کار قرار داده و عملکرد مطلوب و چشمگیر این بانک در استان‌های مختلف زمینه تقدیر تحسین مدیران اجرایی را به همراه داشته که برخی اخبار مربوطه که در رسانه ها منتشر شده اند، بازنشر می‌شوند.

رتبه اول بانک صادرات قزوین در پرداخت تسهیلات مستقیم واحد های تولیدی
معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استاندار قزوین، بانک صادرات ایران را به خاطر کسب رتبه اول استانی در پرداخت مستقیم تسهیلات به بخش های تولیدی مورد تقدیر قرار داد. منوچهر حبیبی با بیان اینکه بانک‌های استان در سه ماه نخست سال جاری بیش از ٧٤١ میلیارد تومان تسهیلات در بخش‌های صنعت و معدن، کشاورزی، مسکن، صادرات، خدمات، قرض‌الحسنه ازدواج و اشتغالزایی پرداخت کرده‌اند، گفت: مدیریت شعب بانک صادرات قزوین به عنوان یکی از مهم‌ترین بانک‌های استان، عملکرد بسیار مناسبی در همراهی با سیاست‌های دولت تدبیر و امید داشته و در مسیر اعطای تسهیلات اشتغالزایی و تولیدی در راه توانمند‌سازی و ایجاد فرصت‌های شغلی و افزایش تولید به دستاوردهای ارزشمندی دست یافته است؛ به طوری که در مهمترین شاخص‌های مربوط به عملکرد بانک‌ها، بانک صادرات تا پایان خرداد ماه سال امسال عملکرد قابل توجهی داشته است.
حبیبی کسب رتبه اول بانک‌های استان توسط بانک صادرات قزوین در پرداخت مستقیم ٢ هزار و ٧٦ میلیارد ریال تسهیلات به ١٤٢ واحد تولیدی، کسب رتبه دوم در بین بانک‌های استان با پرداخت ٦٦٢ میلیارد ریال تسهیلات رونق تولید (بهین یاب)  به ٥١ واحد، کسب رتبه پنجم در ارایه تسهیلات نوسازی و بازسازی به مبلغ ٥ میلیارد ریال، ارایه ١٦٧ مورد تسهیلات اشتغالزائی اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی به مبلغ ٢٩ میلیارد ریال و همچنین پرداخت ٧١ مورد تسهیلات خرید مسکن به اقشار ویژه به مبلغ ٤٧ میلیارد ریال را از جمله عملکرد بانک صادرات عنوان کرد. وی خاطرنشان کرد: همچنین این بانک با عملکرد خود توانسته رتبه سوم استان در شاخص منابع و همچنین رتبه پنجم در شاخص مصارف را در بین بانک‌های استان به خود اختصاص دهد.

 سهم برتر بانک صادرات همدان در ایجاد مشاغل خانگی
 علاوه براین، مدیر کل تعاون کار و رفاه اجتماعی استان همدان نیز سهم بانک صادرات ایران از اعتبارات مشاغل خانگی در این استان ٨٥ میلیارد ریال عنوان کرد و گفت: ٢٦٠ میلیارد ریال اعتبار بانکی در زمینه ایجاد مشاغل خانگی در استان همدان در نظر گرفته شده که در این میان سهم بانک صادرات ایران بیش از سایر بانک‌ها و ٨٥ میلیارد ریال است.
 
ادامه حضور حمایتی بانک صادرات ایران در مناطق زلزله زده غرب
همچنین، با حضور رئیس اداره کل خزانه داری بانک صادرات ایران و عضو اتحادیه انجمن اسلامی و ستاد مدرسه سازی بانک صادرات ایران، مجتمع فرهنگی تبلیغی ولی عصر (عج) در سر پل ذهاب کلنگ زنی شد. عباس محمودی در این مراسم گفت: این مجتمع در زمینی به مساحت ٨٠٠ متر مربع و با اعتبار اولیه ٥ میلیارد ریال با مشارکت کارکنان و ستاد خیرین بانک صادرات ایران در شهرستان زلزله زده سر پل ذهاب کلنگ زنی شد.
در این راستا، تمدید تفاهمنامه توسعه تعاملات و ارائه خدمات بانکی بین بانک صادرات ایران و کمیته امداد امام خمینی(ره)، مهر تاییدی بر کارنامه بانک صادرات ایران در حمایت جدی از مشاغل خانگی و برنامه‌های توسعه خود اشتغالی اقتصاد مقاومتی در سال گذشته بوده است.
همچنین، اعلام رقم ١٨.٥ میلیارد ریالی وام های اعطایی بانک صادرات ایران در این زمینه از سوی معاون هماهنگی امور اقتصادی و توسعه منابع استانداری تهران، تقدیر استانداری زنجان از پرداخت تسهیلات قرض الحسنه اشتغالزایی و مشاغل خانگی و کمک به توانمندی و خودکفایی خانواده‌های تحت حمایت کمیته امداد امام خمینی(ره) در این استان، اهدای لوح سپاس استاندار خراسان جنوبی و پرویز فتاح به مدیریت شعب استان به دلیل مساعدت و همکاری در پرداخت تسهیلات قرض‌الحسنه اشتغالزایی از منابع بانک و فراهم کردن زمینه توانمندی در خوداتکایی و کاهش فقر، اعلام بیشترین پرداختی وام‌های اشتغال فراگیر از نظر رقمی بالغ بر ٥٤ میلیارد ریال در آذربایجان شرقی توسط استانداری و همچنین دریافت لوح تقدیر در جشن توانمند سازی ١٣٠٠ خانوار کمیته امداد در استان قم از جمله نمونه های اخیرقابل توجه در این زمینه است.

نام:
ایمیل:
* نظر: