کد خبر: ۶۳۶۹۶
تاریخ انتشار: ۳۰ تير ۱۳۹۷ - ۱۷:۴۶
سيد رسول تاجدار، مديرعامل و نايب رييس هيات مديره شركت بيمه البرز با فرارسيدن ۲۸ تيرماه، در پيامي پنجاه و نهمين سالگرد تاسيس بيمه البرز و آغاز شصتمين سال فعاليت اين شركت را به كاركنان ، مشتريان و سهامداران بيمه البرز تبريك گفت.
پيام تبريك مدير عامل بيمه البرز به مناسبت آغاز شصتمين سال تاسيس شركت بيمه البرز
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بيمه البرز، متن پيام به شرح زير است:
بسمه تعالي
امروز با قدم گذاردن به ۲۸ تيرماه يكهزار و سيصد و نود و هفت هجري شمسي، به طور رسمي وارد شصتمين سال از آغاز حضور سرافرازانه شركت بيمه البرز به صنعت بيمه شديم. حضوري كه از خواست و اراده بزرگ موسسان شركت نشات گرفت و در گذر ۵۹ سال توانسته از پشتوانه دولت، اشخاص حقوقي و حقيقي بزرگ ديگري نيز در تركيب سهامداران خود بهره مند شود.
شركت بيمه البرز همچون ديگر بنگاه‌هاي اقتصادي كشور متاثر از فراز و نشيب‌هاي كشور از جمله پيروزي انقلاب اسلامي و درپي آن ملي شدن صنعت بيمه كشور، جنگ تحميلي و به دنبال آن تامين و پوشش سرمايه‌هاي ملي به ويژه زيرساخت‌هاي ميهن اسلاميمان و پس از آن،‌اعمال تحريم‌هاي ناجوانمردانه از سوي دشمنان و بدخواهان اين مرز و بوم، افت و خيزهاي زيادي را تجربه كرده است اما با تكيه بر سرمايه نيروي انساني متعهد و تلاشگر و فعاليت مبتني بر تخصص و حرفه‌اي‌گري توانسته است در شش دهه فعاليت حرفه‌اي، ‌اعتماد مشتريان خود را جلب كند و بر همين اساس هم اكنون بيمه البرز مشترياني وفادار دارد كه با باور و اعتقاد راسخي كه به بيمه البرز دارند بيمه‌گر خودشان را در فراز و نشيب‌ها همراهي كرده‌اند.
بي شك، سرمايه بزرگ مشتريان وفادار وماندگار بيمه‌البرز حاصل تلاش كاركنان ونمايندگان محترم شركت از بدو تاسيس مي‌باشد وحضور مشتريان خوب و وفادار بيمه البرز حاصل حسن رفتار و صداقت و تخصص كاركنان خدوم و متعهد از گذشته هاي دور تا كنون است.
شركت بيمه البرز از آغاز تاسيس تا كنون همواره سعي كرده است بهترين خدمات را به هموطنان گرامي عرضه كند و با سرلوحه قرار دادن اصل مشتري مداري در برنامه‌ها،‌اهداف و استراتژي خود، توانسته است رتبه هاي برتري بيشماري را در كارنامه خود و براي آيندگان به يادگار بگذارد كه از آن جمله مي توان به كسب مقام اول مشتري مداري و جلب رضايت مراجعان طي ۹ سال متوالي در بين تمامي شركت‌هاي بيمه اشاره كرد.
امروز خرسنديم كه در محافل مختلف كشور از بيمه البرز به خاطر عملكرد خوب به ويژه پرداخت به هنگام خسارت‌ها به نيكي و افتخار ياد مي‌كنند. چه در حوادث گذشته دور مثل آتش سوزي در بازار بزرگ در دهه ۴۰ شمسي كه بيمه البرز با استقرار واحد سيار پرداخت خسارت در محل، چك خسارت را به زيان‌ديدگان پرداخت كرد و چه در حوادث سال هاي نزديك‌تر مثل حادثه پتروشيمي شازند اراك و زلزله منطقه غرب كشور. 
كسب رتبه اول شفافيت مالي، رتبه اول انفورماتيك،‌ سطح يك توانگري مالي، شفاف‌ترين شركت بيمه بورسي از لحاظ كيفيت افشا و اطلاع‌رساني از ديگر دستاوردهاي بيمه البرز در سال هاي گذشته بوده است.
امروز در جشن آغاز شصتمين سال فعاليت بيمه البرز اميدوارم خدمات صادقانه و تلاش مستمر كاركنان و نمايندگان كه براي شركت بيمه البرز آبرو و اعتبار در عرصه خدمتگزاري و مشتري‌مداري را به همراه آورده است با استعانت از پروردگار متعال در سال‌هاي پيش رو مستدام باشد.
بي شك،كسب رضايت مشتريان و افكارعمومي ومسوولان از طريق التزام به قوانين نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران سر لوحه برنامه‌ريزي‌ها در بيمه البرز خواهد بود و پاسخگويي و شفافيت در مديريت و اجرا ،‌ تعهد هميشگي ما مي باشد .
اينك در آغاز مسير شصت سالگي ،‌ نام و برند ۶۰ ساله بيمه البرز را ارج بنهيم و با عملكرد خوب خود،‌ برند بيمه البرز را كه از گذشتگان به ارث برده ايم همچنان خوشنام حفظ كنيم و به آيندگان تحويل دهيم.
از پروردگار متعال، توانگري و ماندگاري بيش از پيش شركت معظم بيمه البرز و سلامتي و بهروزي همه پيشينيان، ‌مشتريان، كاركنان ، نمايندگان، سهامداران محترم و خانواده‌هاي معزز ايشان را خواستارم.

نام:
ایمیل:
* نظر: