کد خبر: ۶۴۱۳۱
تاریخ انتشار: ۰۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۲۱:۲۶
سیدحسن خمینی:
سیدحسن خمینی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی اظهار کرد: ورزش یکی از مهمترین عوامل غرورآفرینی در کشور است.
کاش لایی امیری گل می‌شد!
سیدحسن خمینی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی اظهار کرد: ورزش یکی از مهمترین عوامل غرورآفرینی در کشور است.

سید حسن خمینی در حاشیه مراسم بدرقه کاروان اعزامی ایران به بازی‌های آسیایی اظهار کرد: روز خوبی است برای من و امیدوارم آغاز خوبی باشد. یک‌ساعت قبل وزیر محترم اطلاع دادند که چنین جلسه‌ای است که با اشتیاق آمدم. ورزش یکی از مهمترین عوامل غرورآفرین است‌. به چهره ورزشکاران مصمم نگاه می‌کنم می‌دانم که می‌توانند در گوشه گوشه جهان موجب غرور هموطنان شوند. همین بازی خوبی که از بازیکنان فوتبال در جام جهانی دیدیم سیر کم‌نظیری از امید و غرور ملی در دل مردم ایجاد کرد. البته ای‌کاش لایی وحید امیری گل می‌شد.

وی افزود: با بازی معروف دوباره والیبالیست شدیم. والیبال ما در مقاطعی چه مقدار توانست موجب نشاط ملی شود! کشتی متعلق به ماست و البته نوجوانان کار کمی در آزاد و فرنگی نکرده‌اند. در وزنه‌برداری بعد از سال‌ها مدیریت خوب، به یکی از قدرت‌های برتر تبدیل شدیم. در تیراندازی به‌ویژه در بانوان مثل فوتسال بانوان خوش درخشیدیم. نمی‌خواهم همه ورزش‌ها را نام ببرم ولی سطح ملی برخی رشته‌های ورزشی بالاست. اگرچه والیبال با باخت مقابل ژاپن قدری ما را دمق کرد اما مطئنیم سطح بالایی دارد.

سیدحسن خمینی تصریح کرد: بی‌شک یکی از عوامل ایجاد حس غرور در تک‌تک مردم ایران، کسب مدال در بازی‌های آسیایی است. از مدیریت خوب وزارت ورزش و ریاست کمیته ملی المپیک که بسیار توانمند هستند، تشکر می‌کنم و امیدوارم روز بازگشت شما (ورزشکاران اعزامی به بازی‌های آسیایی) روز درخشانی در حافظه مردم ایران باشد.

نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار