کد خبر: ۶۴۲۷۰
تاریخ انتشار: ۱۴ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۶:۱۵
مدیرعامل بانک سپه گفت: با امضاء تفاهم‌نامه با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران بانک سپه ماهانه 2 هزار فقره تسهیلات تا سقف 150 میلیون ریال به نانوایی‌ها پرداخت می‌کند.
چقازردی: بانک سپه هرماه 2 هزار فقره تسهیلات تا سقف 15 میلیون تومان و با نرخ 15 درصد به نانوایان پرداخت می‌کند

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  بانک سپه: محمدکاظم چقازردی در مراسم امضای تفاهم‌نامه با یزدان سیف معاون وزیر و رئیس هیئت‌مدیره و مدیرعامل شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران اظهار داشت: با امضای این تفاهم‌نامه تا پایان سال جاری هرماه 2 هزار فقره تسیهلات تا سقف 150 میلیون ریال با نرخ سود 15 درصد و مدت بازپرداخت 12 تا 36 ماه به نانوایان پرداخت می‌شود.
رئیس هیئت‌مدیره بانک سپه گفت: اعطای تسهیلات، متناسب با میزان تعاملات و گردش حساب شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران با بانک سپه و با نرخ سود ترجیحی پایین‌تر از نرخ رایج تسهیلات خواهد بود.
چقازردی بابیان اینکه بانک سپه تعاملات بسیار خوبی طی سال‌های اخیر با شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران به‌عنوان بانک عامل خرید تضمینی گندم داشته است افزود: این تفاهم‌نامه به‌منظور استقرار و راه‌اندازی سامانه آرد بین بانک سپه و شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران و برای حمایت مالی نانوایان برای نوسازی و بهسازی و تأمین سرمایه در گردش آنها به امضاء رسیده است.
مدیرعامل بانک سپه در ادامه با اشاره به نقش تأثیر گزار و چشمگیر این بانک طی سال‌های اخیر در فعالیت‌های ارزی خاطرنشان کرد: با توجه به اهمیتی که شرکت مادر تخصصی بازرگانی دولتی ایران برای کشور و نظام دارد بانک سپه با اهرم‌های مالی حمایت خود را برای تقویت فعالیت ارزی این شرکت فراهم خواهد کرد.
همچنین در این جلسه توافق لازم برای نحوه پرداخت تسهیلات خرید تضمینی گندم از سوی بانک در سقف سهمیه ابلاغی بانک مرکزی انجام شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: