کد خبر: ۶۴۳۴۰
تاریخ انتشار: ۱۵ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۳
با هدف بهبود تعاملات با نمایندگان استان البرز و خدمت‌رسانی بهتر به مشتریان بیمه سرمد در این استان، نشستی با حضور مدیر، معاون و همچنین نمایندگان جنرال این شعبه برگزار شد.
رشد نزدیک به 250 درصدی پورتفوی شعبه البرز بیمه سرمد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی بیمه سرمد، در ابتدای این جلسه، کوروش حسین‌زاده، مدیر استان البرز، ضمن عرض خیر مقدم به حاضران، اهداف و برنامه‌های طرح شده شرکت بیمه سرمد در این استان را تشریح و بر لزوم تلاش مضاعف در راستای تحقق اهداف و همچنین افزایش انسجام سازمانی در این مدیریت تاکید کرد. حسین‌زاده با قدردانی از مساعدت‌ها و حمایت‌های مدیران ستادی بیمه سرمد و همچنین همکاری مدیران و کارکنان بانک صادرات ایران در این استان، اجرای طرح‌های بانک-بیمه‌ای را فرصتی مغتنم برای آشنایی عموم افراد با برند «سرمد» برشمرد.

مدیر استان البرز بیمه سرمد با اشاره به نشست برگزار شده با مدیران شهرداری شهرستان اندیشه گفت:«نهادهایی چون شهرداری‌ها که با عموم افراد اجتماع در ارتباط هستند، توانایی تاثیرگذاری بر فرهنگ عمومی را داشته و می‌توانند گام‌های موثری را در جهت ارتقا فرهنگ بیمه بردارند.» حسین‌زاده در پایان با اشاره پتانسیل‌های موجود در شهرداری‌ها، بر لزوم همکاری نزدیک این نهادهای تاثیرگذار با شرکت‌های فعال در صنعت بیمه تاکید و در خصوص افزایش ضریب نفوذ بیمه در کشور در صورت حمایت همه‌جانبه نهادهای عمومی از این صنعت ابراز امیدواری کرد.
در ادامه این جلسه، نمایندگان بیمه سرمد در استان البرز، با اشاره به موانع پیش رو، پیشنهادات خود را برای کاهش چالش‌ها و مشکلات را مطرح کرده و در خصوص ایجاد ساز و کارهای تازه در خدمت‌رسانی به مشتریان این شرکت، به بحث و تبادل نظر پرداختند.
در پایان این نشست، بهروز نیک‌پناه، مشاور استان البرز بیمه سرمد، ضمن توضیح در خصوص طرح پیشنهادی «استقرار نماینده در شعب بانک»، آمار عملکرد یکساله 1396 و چهار ماه ابتدای سال 1397 استان البرز را تشریح کرد. وی با اشاره به آمارهای موجود، مجموع پورتفوی دریافتی استان در سه ماهه نخست سال جاری را حدود 32 هزار میلیون ریال برشمرد و از رشد نزدیک به 250 درصدی پورتفوی این شعبه نسبت به زمان مشابه در سال گذشته خبر داد.
نیک‌پناه با بیان تحقق 120 درصدی اهداف تصویر شده در سه ماهه نخست سال جاری، عملکرد این شعبه را فراتر از برنامه‌های پیش‌بینی شده ارزیابی کرد و بر لزوم تداوم تلاش‌های نمایندگان و کارکنان شعبه در جهت جذب پورتفوی تاکید کرد.
نام:
ایمیل:
* نظر: