کد خبر: ۶۴۴۵۷
تاریخ انتشار: ۱۷ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۲۴
ساختمان جدید شعبه جم استان بوشهر با حضور مدیر عامل بانک مهر اقتصاد، معاونین امور مناطق و پشتیبانی، مدیر کل امور مدیران بانک، امام جمعه و فرماندار شهرستان جم گشایش یافت.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان بوشهر، سید ضیاء ایمانی – مدیر عامل بانک - در این مراسم اظهار داشت: این بانک برخاسته از بطن جامعه و نهادهای ارزشی نظام است و با توجه به نوع خدمات و سیاست هایی که برای آن پیش بینی شده، توانسته است با در نظر گرفتن نیاز اقشار آسیب پذیر و عموم مردم، جایگاه مطلوبی را در بین آحاد جامعه کسب کند .
ایمانی خاطر نشان کرد: بانک مهر اقتصاد علی رغم این که تنها ۲۵ سال از فعالیتش می گذرد توانسته است در رقابت با بانک های بزرگ تر و قدیمی تر، در رتبه ششم بانک های دولتی و خصوصی کشور قرار گیرد.
وی ارتقاء جایگاه بانک مهر اقتصاد را نشات گرفته از اعتماد عمومی دانست و اذعان داشت: نوسازی شعب در کنار بهره‌مندی از بهترین سرمایه انسانی و ارائه جدیدترین خدمات بانکی جزء اصول راهبردی بانک در شبکه بانکی کشور است.
ایمانی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اقدامات بانک در خصوص شعار سال (حمایت از کالای ایرانی) بیان داشت: این بانک به عنوان یک بنگاه ارزشی توانسته است با ارائه تسهیلات به واحدهای تولیدی و صنعتی و حمایت از طرح های اقتصاد مقاومتی اقدامات قابل توجهی در این عرصه صورت داده است و این برنامه را همچنان در دستور کار خود دارد.
ایمانی حمایت از تولید داخلی و تحقق اقتصاد مقاومتی را تنها راه برون رفت از مشکلات اقتصادی عنوان کرد و ابراز داشت: بانک ها و واحدهای تولیدی دو بال اقتصاد در کشور هستند و امیدواریم شبکه بانکی با همراهی بیشتر در این زمینه و با حمایت از تولید کنندگان و صنعتگران بتوانند نقش موثری در رشد و شکوفایی اقتصاد کشور ایفا کنند.
گفتنی است ساختمان جدید شعبه جم در زمینی به مساحت ۲۴۷ متر در ۴طبقه و به متراژ  ۷۵۷ متر مربع افتتاح و به بهره برداری رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر: