کد خبر: ۶۴۵۶۹
تاریخ انتشار: ۲۱ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۵
علي اشرف افخمي رئيس هيات مديره و مديرعامل بانك صنعت و معدن به مناسبت 21 مرداد ، روز حمايت از صنايع كوچك پيامي صادر كرد .
پیام مدیر عامل بانک صنعت و معدن به مناسبت روز حمایت از صنایع کوچک

در اين پيام آمده است:
دستيابي به توسعه صنعتي و ايجاد اقتصادي مولد و پويا هدفي است كه متخصصان ، اقتصاددانان و مديران اقتصادي كشورهاي كمتر توسعه يافته با جديت تمام به آن مي انديشند و به دنبال آنند كه با روشي هرچه مطمئن تر موانع موجود در اين مسير را از پيش پاي جامعه خود بردارند.
يكي از كارساز ترين روش ها در اين ميان تكيه بر صنايع كوچك و متوسط به عنوان اهرم توسعه ، با قابليت گستردگي اجتماعي و اشتغال زايي بالاست . اين نوع صنايع به سرمايه اي اندك نيازمندند ، انعطاف پذيرند و مي توانند بر اساس شرايط منطقه اي شكل بگيرند.
بانك صنعت و معدن در چند سال گذشته با توجه به اين واقعيت ها كه ناشي از تجربه كشورهاي موفق و توسعه يافته بوده است توجه و تمركز مضاعفي را بر صنايع كوچك و متوسط معطوف داشته و از پيشروان تقويت و گسترش اين بخش از صنايع در كشورمان بوده است.
راه اندازي بانكداري صنايع كوچك و متوسط در بانك صنعت و معدن و مطالعات تخصصي در خصوص مشاوره و اعطاي تسهيلات به صنايع كوچك و متوسط نشان از عزم راسخ اين بانك در راستاي تقويت اين بخش صنعتي كشورمان دارد.
اينجانب 21 مردادماه ، روز صنايع كوچك و متوسط را به همه صنعتگران و فعالان اين بخش مهم عرصه صنعت كشور تبريك عرض نموده و آينده اي هر چه روشن تر را براي كشورمان آرزومندم.

نام:
ایمیل:
* نظر: