کد خبر: ۶۴۶۷۹
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۲۶
جلسه شورای مدیران شرکت بیمه "ما" با حضور مدیر عامل، معاونین و مدیران برگزار شد.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه "ما"، این جلسه با هدف هم‌اندیشی و تاکید بر برنامه های سال جاری تشکیل شد
بر اساس این گزارش، حجت بهاری فر تقویت شبکه فروش و استفاده حداکثری از ظرفیت های  بانک ملت را از مهمترین اهداف شرکت در روزهای پیش رو  بیان کرد.
مدیرعامل بیمه "ما" ، برنامه ریزی برای جذب نمایندگان 54 را  حائز اهمیت دانست و گفت: با تقویت شعب و  سیاست گذاری های مناسب از طرف ستاد، جذب نمایندگان با کیفیت بالا، دور از دسترس نیست.
بهاری فر با اشاره به اهمیت نرخ دهی فنی در مناقصات بزرگ  و مدیریت ریسک مناسب افزود: نقش حوزه فنی شرکت در زمینه جذب مشتریان کلان و ارائه خدمات به بیمه گذاران، مشتریان و مراجعین از اساسی ترین وظایف ذاتی این حوزه می باشد..
وی با اعلام رشد 21.88 درصدی پورتفوی و افزايش 54 درصدي پرداخت خسارت در سال 1396 گفت:امیدواریم با تعامل هر چه بیشتر میان مدیران ستاد و شبکه فروش شرکت بيمه "ما" در سال 97 ، پورتفوی شرکت افزایش یافته و رسیدگی به خسارت های اعلامی سریع تر انجام شود.
مديرعامل بيمه "ما"در پایان با تاکید بر ترویج فرهنگ بیمه گفت: آماده سازی محتوای فنی از سوی مدیران ستاد، برگزاری دوره های آموزشی، انتقال تجربیات و ارائه آموزش های لازم ، نقش بسزایی در آگاهی عموم مردم خواهد داشت.

نام:
ایمیل:
* نظر: