کد خبر: ۶۴۶۸۴
تاریخ انتشار: ۲۳ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۷:۵۰
ساختمان جدید شعبه مهاجران استان مرکزی با حضور معاونین پشتیبانی و مهندسی، امور مناطق، مالی، بازرسی، مشاور مدیر عامل بانک در امور روابط عمومی، امام جمعه و شهردار مهاجران، عضور شورای شهر، فرماندار و فرماندهان سپاه و نیروی انتظامی این شهر گشایش یافت.
گشایش ساختمان جدید شعبه مهاجران در استان مرکزی

 به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک مهر اقتصاد استان مرکزی، – محمد اکبری – معاون پشتیبانی و مهندسی بانک - در مراسم گشایش این شعبه اظهار داشت: بانکها اماکنی عمومی هستند که به جهت حضور و تردد روزمره مردم، موظفند بناهای مطمئن و ایمن برای خدمت رسانی به مردم در اختیار داشته باشند.
معاون پشتیبانی و مهندسی بانک خاطر نشان کرد: شعب بانک مهر اقتصاد با مشاوره گرفتن از متخصصان مربوطه، ضمن طراحی مناسب، نظارت و تدوین قوانین و مقررات محکم و دقیق با استفاده حداکثری از مصالح داخلی، در ردیف باکیفیت ترین و مستحکم ترین ساختمانها قرار می گیرند.
اکبری از آغاز پروژه نوسازی ساختمان شبعه آشتیان و ستاد سرپرستی استان در آینده ای نزدیک خبر داد و ابراز داشت: کشور ما در منطقه ای حادثه خیز قرار گرفته لذا همه مسئولیم تا با رعایت اصول علمی و فنی و مراقبتهای لازم، ابنیه و ساختمانهای مستحکم و مقاوم بسازیم.
در ادامه حجت الاسلام و المسلمین نیکزاد- امام جمعه شهر مهاجران – نیز ضمن تقدیر و تشکر از کارکنان و مسئولین بانک مهر اقتصاد، اظهار امیدواری کرد افتتاح ساختمان جدید شعبه مهاجران منشا ارائه خدمات بهتری به مردم شریف این شهر شود.
رجاییان – شهردار مهاجران - نیز با تقدیر از رویکرد بانک مهر اقتصاد در ارائه تسهیلات گسترده و آسان به مردم گفت: این بانک از اعتماد عمومی بالایی برخوردار است و تعامل مناسب و حُسن خلق کارکنان آن در مواجهه با مردم، از ویژگی های بارز مجموعه مهر می باشد که موجب اعتماد مردم به مهر اقتصاد در این شهر شده است.
یوسف حجت پور – رئیس اداره امور شعب استان– نیز با عرض خیر مقدم به مدعوین و میهمانان، با ارائه گزارشی از عملکرد بانک در استان، اظهار امیدواری نمود که با افتتاح ساختمان جدید شعبه مهاجران، ارائه خدمات مطلوبتری به مردم شریف این شهر صورت گیرد.
گفتنی است ساختمان جدید شعبه مهاجران در زمینی به مساحت 300 متر مربع در 2 طبقه احداث شده و دارای 603  متر بنا می باشد که توسط یکی از جانبازان 8 سال دفاع مقدس افتتاح و به بهره برداری رسید.

نام:
ایمیل:
* نظر: