کد خبر: ۶۴۸۹۷
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
مراسم گرامیداشت پنجاه وهشتمین سالروز تاسیس بانک رفاه کارگران با حضور دکتر محسنی بند پی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی، برگزار شد.
مراسم گرامیداشت پنجاه وهشتمین سالروز تاسیس بانک رفاه برگزار شد

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک رفاه، دکتر محسنی بند پی سرپرست وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی طی سخنانی با تبریک پنجاه و هشتمین سالروز تاسیس بانک رفاه اظهار داشت: وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی اهداف استراتژیکی را درکشور دنبال می کند و برای دستیابی به این اهداف نیازمند برخی از بازوهای اجرایی است. بانک رفاه کارگران یکی از این بازوهای ارزشمند و اثرگذار است.
دکتر محسنی بند پی اظهار داشت: در 58 سال پیش بانک رفاه کارگران با هدف حمایت اجتماعی و مالی از قشر معظم کارگر و سایر آحاد جامعه تاسیس شد و خوشبختانه تاکنون در این مسیر از هیچ کوششی فروگذار نکرده است.
سرپرست وزارت تعاون کارو رفاه اجتماعی با بیان اینکه این وزارتخانه بزرگترین نهاد اجتماعی کشور است و دغدغه رفاه و امنیت اجتماعی هم میهنان را دارد گفت: حضور بانک رفاه در کنار این نهاد برای جامه عمل پوشانیدن به این دغدغه است. 
دکتر محسنی یکی از رسالت های بانک رفاه کارگران را حمایت بیش از پیش از حوزه سلامت دانست و گفت: این بانک در این زمینه صاحب برند و پیشقراول است. بسیار خرسندیم که این بانک حامی حوزه سلامت کشور است. انشاء الله بانک رفاه کارگران با تمام توان این هدف و استراتژی را دنبال کند. حمایت از حوزه سلامت اقدامی خداپسندانه است.
وی دیگر رسالت بانک رفاه را حمایت از مشتریان سازمان تامین اجتماعی دانست و گفت: یکی از اقدامات مطلوب بانک رفاه کارگران پرداخت حقوق مستمری بگیران سازمان تامین اجتماعی است. این بانک در این زمینه بازوی اجرایی سازمان تامین اجتماعی است و از اقدامات ارزشمند آن قدردانی می کنیم.
دکتر سهمانی مدیر عامل بانک رفاه کارگران نیز طی سخنانی و در تشریح عملکرد بانک طی سال های اخیر، اظهار داشت: بانک رفاه پس از 58 سال فعالیت مؤثر در مجموعه نظام بانکی به عنوان یکی از قدیمی ترین و اجتماعی ترین بانک های کشور مشغول ارائه خدمت است. هم اکنون نگاه مشتری محوری در این بانک حاکم است. امروز در بانک رفاه کارگران به لحاظ ارتقای کیفیت خدمت رسانی، بخش بندی مشتریان در حوزه های مختلف بانکداری در دستور کار قرار دارد و متناسب با نیاز آنها خدمت ارائه می شود.
دکتر سهمانی با اشاره به مشتریان هدف بانک رفاه کارگران افزود: برای این بانک افتخار است که هدف اصلی آن حمایت از حوزه سلامت است و بانک سلامت محور لقب گرفته است. 
دکتر سهمانی با بیان اینکه بانک رفاه علاوه بر حوزه سلامت، در سایر بخش ها نیز حضور فعال دارد گفت: بانک رفاه دارای پورتفوی متنوعی از محصولات و خدمات است. حمایت از تولید، صنعت و اشتغال، حمایت از حوزه انرژی و فعالیت در راستای تحقق اهداف کلان اقتصاد مقاومتی تنها بخشی از فعالیت های بانک رفاه کارگران طی سال های اخیر بوده است.
مدیرعامل بانک رفاه کارگران با بیان اینکه این بانک در حوزه بین الملل و عملیات ارزی نیز رشد قابل توجهی داشته و رتبه ششم در نظام بانکی را به خود اختصاص داده است اظهار داشت: این بانک افتخار دارد طی سال های اخیر علی رغم تحریم ها رشد مطلوبی به لحاظ کمی و کیفی در حوزه بین الملل داشته است. 
دکتر سهمانی در ادامه با اشاره به اقدامات اجتماعی بانک رفاه کارگران اظهار داشت: بانک رفاه کارگران با وجود اینکه در حوزه های اقتصادی فعال است در بخش مسئولیت های اجتماعی نیز اقدامات ارزنده ای داشته است. یکی از این حوزه ها حضور فعال در عرصه حمایت از طرح اشتغال فراگیر بوده است. بانک رفاه به عنوان بانک عامل در طرح اشتغال فرگیر در حوزه اعطای تسهیلات حضور فعال داشته و تاکنون 12 هزار میلیارد تسهیلات به بنگاه های کوچک و زود بازده تسهیلات اعطا کرده است.
وی اهدای 45 دستگاه آمبولانس به دانشگاه های علوم پزشکی، احداث ساختمان برای دانشگاه های علوم پزشکی، آزادی بسیاری از زندانیان نیازمند، حمایت از حوزه ورزش و به ویژه ورزش کارگری و حضور و حمایت از سایر حوزه ها از جمله فرهنگ و هنر را دیگر زمینه های فعالیت اجتماعی بانک برشمرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: