کد خبر: ۶۴۹۰۵
تاریخ انتشار: ۲۹ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۴۶
سرخپوشان دست خالی به جنگ صنعت نفت و الدحیل می روند
باشگاه پرسپولیس نتوانست بودجه لازم را برای پرداخت قسط اول به اعضای تیم تامین کند. با توجه به شرایط نامساعد مالی باشگاه پرسپولیس بعید است سرخپوشان پایتخت تا بازی رفت مقابل الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهای لیگ قهرمانان آسیا پولی دریافت کنند.
یک خبر بد برای پرسپولیسی ها!
باشگاه پرسپولیس نتوانست بودجه لازم را برای پرداخت قسط اول به اعضای تیم تامین کند
مدیران باشگاه پرسپولیس در تلاش بودند تا قسط اول قراردادهای فصل جاری اعضای این تیم را طبق وعده قبلی در اول شهریورماه پرداخت کند. اما این باشگاه دریافتی کمی از اسپانسر اصلی خود داشت تا مجبور شود بدهی خود به بازیکنان خارجی را که حکم کمیته انضباطی فیفا را داشتند پرداخت کند تا با محرومیت و کسر امتیاز روبرو نشوند.
از این رو مدیران پرسپولیس نمی توانند به وعده قبلی خود عمل کنند و شاگردان برانکو ایوانکوویچ بی آنکه پولی بگیرند پنجشنبه هفته جاری مقابل صنعت نفت آبادان بازی خواهندکرد.
حمیدرضا گرشاسبی سرپرست باشگاه پرسپولیس برای اینکه مشکلات مالی باشگاه را به گوش بازیکنان برساند قصد دارد به تمرین این تیم برود و شرایط را برای آنها توضیح بدهد.
با توجه به شرایط نامساعد مالی باشگاه پرسپولیس بعید است سرخپوشان پایتخت تا بازی رفت مقابل الدحیل قطر در مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا پولی دریافت کنند.
در همین رابطه کادر فنی پرسپولیس تصمیم دارد در بازی با صنعت نفت آبادان از ترکیبی که قرار است در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا به میدان بفرستد استفاده کند.
تیم فوتبال پرسپولیس پس از بازی مقابل صنعت نفت آبادان به دوحه قطر می رود تا دیدار رفت مرحله یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان آسیا را مقابل الدحیل برگزار کند.
کادر فنی سرخپوشان پایتخت تصمیم دارد در دیدار پنجشنبه هفته جاری خود مقابل صنعت نفت‌آبادان از یازده بازیکنی که در هفته های قبلی نیز برای پرسپولیس در ترکیب اصلی بازی کردند استفاده کنند تا در آستانه بازی با الدحیل به هماهنگی کامل برسند.
برانکو ایوانکوویچ سرمربی پرسپولیس نشان داده است اعتقادی به سورپرایزکردن حریفان خود ندارد و روی تاکتیک های مدنظرش کار می کند تا از سد حریفان داخلی و آسیایی بگذرد.
تیم فوتبال پرسپولیس ساعت ۲۰:۱۵ پنجشنبه هفته جاری در هفته پنجم رقابت های لیگ برتر به مصاف صنعت نفت آبادان می رود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار