کد خبر: ۶۴۹۴۶
تاریخ انتشار: ۳۰ مرداد ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۰
قرارداد 17 میلیارد تومانی علیرضا بیرانوند با پرسپولیس
علیرضا بیرانوند پیش از جام جهانی قراردادی پنج ساله با پرسپولیسی ها امضا کرد و پس از درخشش در جام جهانی پیشنهادهایی از تیم های ترکیه ای به او رسید اما ترجیح داد در پرسپولیس بماند.
گران ترین بازیکن لیگ برتر کیست؟
 علیرضا بیرانوند گلر تیم ملی و پرسپولیس با پرسپولیس قراردادی پنج ساله دارد.
علیرضا بیرانوند پیش از جام جهانی قراردادی پنج ساله با پرسپولیسی ها امضا کرد و پس از درخشش در جام جهانی پیشنهادهایی از تیم های ترکیه ای به او رسید اما ترجیح داد در پرسپولیس بماند. حال روزنامه گل در تیتر یک خود مدعی شده که قرارداد بیرانوند با پرسپولیس به مدت سه سال 17 میلیارد تومان است.
بیرانوند به واسطه درخشش در جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه و مهار ضربه پنالتی کریستیانو رونالدو با پیشنهادات متعدد اروپایی روبه‌رو شده است. باشگاه بشیکتاش ترکیه حتی حاضر شد نمایندگان خود را به تهران بفرستد و دینامو کیف اوکراین نیز پیشنهاد مالی خوبی پیش روی این دروازه‌بان ایرانی گذاشت. بر همین اساس علیرضا بیرانوند خواهان صدور رضایتنامه اش شد که لژیونر شود. این درخواست با مخالفت صریح باشگاه پرسپولیس مواجه شد.
نیمکت‌نشینی‌های اخیر، اما بیرانوند را شاکی کرد که اگر رادوشوویچ خیلی خوب است و می‌تواند گلر شماره یک ایران را نیمکت‌نشین کند پس چرا رضایتنامه او صادر نمی‌شود؟ اگر هم مربیان پرسپولیس بوژو (لقب رادوشوویچ) را ضعیف می‌پندارند چرا به بیرانوند اجازه جدایی نمی‌دهند؟ شنیدیم برانکو هم برای آنکه علیرضا بیرانوند را حفظ کند او را در ترکیب اصلی بازی تیمش برابر استقلال خوزستان قرار داد تا به همه حرف و حدیث‌ها خاتمه دهد.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار