کد خبر: ۶۶۰۸۱
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۴:۵۷
بازار آرام ارز و طلا در آخرین روز تابستان
در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه قیمت انواع سکه از ثبات نسبی برخوردار بود و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۳۰ هزارتومان معامله شد. بر خلاف سکه دلار با افزایش قیمت همراه بود و از مرز 15 هزار تومان گذشت.
افزایش چراغ خاموش قیمت سکه و دلار
در جریان معاملات بازار آزاد تهران امروز شنبه قیمت انواع سکه از ثبات نسبی برخوردار بود و هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۳۰ هزارتومان معامله شد.  بر خلاف سکه دلار با افزایش قیمت همراه بود و از مرز 15 هزار تومان گذشت.
در جریان معاملات امروز بازار آزاد تهران قیمت هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح جدید با ۹ هزارتومان افزایش به ۴ میلیون و ۵۳۰ هزارتومان، هر قطعه سکه تمام بهار آزادی طرح قدیم با ۲۰ هزارتومان افزایش به ۴ میلیون و ۱۹۵ هزارتومان، نیم سکه به ۲ میلیون و ۱۱۳ هزارتومان، ربع سکه به یک میلیون و ۱۱۲ هزارتومان و سکه گرمی به ۶۴۲ هزارتومان رسید.  
براین اساس هرگرم طلای ۱۸ عیار نیز ۴۰۰ هزار و ۵۵۰ تومان معامله شد.
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه به دلیل تعطیلی ایام دهه اول محرم بازار تعطیل بود و خرید و فروشی در بازار طلا به ثبت نرسیده است، گفت: به واسطه همین تعطیلات در حال حاضر متقاضی آنچنانی برای این بازار وجود ندارد.
ابراهیم محمد ولی در رابطه با بازار طلا و قیمت انواع سکه اظهار کرد: به واسطه تعطیلات شهادت امام حسین (ع) خرید و فروشی در بازار صورت نمی‌گیرد و از فردا با پایان یافتن سومین روز شهادت امام حسین(ع)، بازار باز و روال سابق عرضه و تقاضا بر بازار حاکم خواهد شد.
رئیس اتحادیه فروشندگان طلا و جواهر تهران با اشاره به اینکه آنچنان متقاضی در سطح شهر برای خرید طلا و سکه وجود ندارد، خاطرنشان کرد: در روز آینده به دلیل تعطیلی بازارهای جهانی در آخرین روز هفته میلادی بازار ایران روال روزهای گذشته خود را ادامه خواهد داد و شاهد اتفاق تازه‌ای در بازار نخواهیم بود.
در بازار دلارفروشان امروز هر دلار آمریکا 14 هزار و 369 تومان  قیمت خورد . هر یورو هم به بهای 16 هزار و 864 تومان معامله شد. هر پوند انگلیس نیز در بازار تهران 18 هزار و 780 تومان قیمت دارد.

برچسب ها: سکه ، طلا ، ارز ، قیمت ، دلار
نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار