کد خبر: ۶۶۰۸۷
تاریخ انتشار: ۳۱ شهريور ۱۳۹۷ - ۱۶:۳۰
آخرین قیمت خودروهای داخلی
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از قیمت انواع خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته دارد. این در حالی است که همچنان دلال بازی باعث شده است تا قیمت خودرو در بازار آزاد در بیشتر مدل ها دو برابر قیمت فروش کارخانه باشد.
رشد نجومی قیمت خودرو از کارخانه تا بازار + جدول
گزارش امروز قیمت خودرو حکایت از قیمت انواع خودروهای داخلی نسبت به هفته گذشته دارد.  این در حالی است که همچنان دلال بازی باعث شده است تا قیمت خودرو در بازار آزاد در بیشتر مدل ها دو برابر قیمت فروش کارخانه باشد.

به گزارش تجارت آنلاین، در نخستین روز هفته جاری بازار خرید و فروش خودرو به واسطه تعطیلات چند روز گذشته رونقی نداشته و کمتر معامله‌ای انجام می‌شود به نحوی که قیمت اکثر خودروهای امروز در مقایسه با هفته گذشته شاهد تغییرات چندانی نیست.

در بازار امروز سمند ال ایکس با قیمت 53 میلیون و 500 هزار تومان، پژو206 تیپ 5 با قیمت  66 میلیون هزار تومان،  پژو207 اتوماتیک با افزایش 2 میلیون و 500 هزار تومانی با قیمت 105 میلیون تومان و پراید 111 با افزایش 500 هزار تومانی با قیمت 36 میلیون تومان فروخته می‌شود.

دلال بازی و نقش پر رنگ واسطه ها باعث شده است تا قیمت خودرو در بازار آزاد در بیشتر مدل ها دو برابر قیمت فروش کارخانه باشد. این اتفاق که از آن به عنوان سود باداورده حاشیه بازار یاد می شود سبب شده است تا نقدینگی و سرمایه های سرگردان به سمت بازار خودرو سرازیر شود.

در ادامه قیمت برخی از خودروهای داخلی و اختلاف چشمگیر قیمت آنها در کارخانه و بازار را مشاهده می کنید:

رشد نجومی قیمت خودرو از کارخانه تا بازار + جدول


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار