کد خبر: ۶۶۳۷۵
تاریخ انتشار: ۰۷ مهر ۱۳۹۷ - ۱۲:۳۲
نماینده مجلس شورای اسلامی، نتیجه جلسه اخیر کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران صنعت بیمه را مطلوب دانست و از مصوباتی درباره موضوعات مطرح شده در این نشست به نفع صنعت بیمه خبر داد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بیمه ایران، دکتر شهاب نادری نماینده مردم پاوه، جوانرود،روانسر و ثلاث باباجانی در مجلس شورای اسلامی، با حضور در بیمه ایران استان کرمانشاه و دیدار با  مدیرکل و کارکنان ستاد بیمه ایران استان، ضمن بیان مطلب فوق ، در جریان روند کامل عملکرد بیمه ایران و صنعت بیمه استان قرار گرفت.
    در این نشست،  مدیرکل بیمه ایران هم گزارشی جامع در تمامی حوزه های صنعت بیمه ارائه و آسیب ها و چالش های پیش روی صنعت بیمه در استان را تشریح کرد.
جمال یوسفی، همچنین با ابراز تاسف از پوشش بیمه ای بسیار ضعیف منازل مسکونی بویژه در مناطق زلزله زده و بطور خاص در شهرستان ثلاث باباجانی، اظهار امیدواری کرد که با پیگیریها و نشست هایی که آقای نادری عضو کمیسیون اقتصادی مجلس با مدیران صنعت بیمه و وزارت امور اقتصادی و دارایی دارد، ضمن نهادینه کردن فرهنگ بیمه، برنامه ای موثر و قابل قبول در این راستا ارائه و اجرایی شود.
وی اضافه کرد: پس از زلزله اخیر و پس لرزه های به وجود آمده کارشناسان بیمه ایران مجددا به منطقه اعزام شدند و با هماهنگی و موافقت خسارت دیدگان و بیمه گزاران عزیز ظرف یک هفته آینده کلیه خسارت های منطقه بویژه شهرستان ثلاث باباجانی و جوانرود پرداخت خواهد شد.

نام:
ایمیل:
* نظر: