کد خبر: ۶۷۴۰۰
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
جلیل درویش قهرمان مسابقات کاراته پیشکسوتان آسیا مدال قهرمانی خود در مسابقات آسیایی را به مدیرعامل بانک ملت اهدا کرد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک ملت، جلیل درویش قهرمان کاراته کشور و آسیا، یکی از کارکنان شرکت آرشیا در خراسان رضوی است که این شرکت از حمایت های بانک ملت برخوردار شده است.
دکتر نبی مدیرعامل شرکت آرشیا ضمن قدردانی از مدیرعامل و کارکنان بانک ملت، اهدای مدال از سوی درویش قهرمان آسیا و یکی از کارکنان این شرکت را نشانی از سپاسگزاری از بانکی دانست که به مسوولیت های اجتماعی خود به شایستگی عمل می کند.
دکتر بیگدلی مدیرعامل بانک ملت نیز ضمن تقدیر از قهرمان شایسته آسیا، از مدیرعامل شرکت آرشیا نیز به دلیل ایجاد اشتغال برای مجموعه ای از افراد آسیب پذیر جامعه قدردانی کرد.
دکتر بیگدلی گفت: بانک ملت وظیفه خود می داند تا از افرادی که عاشقانه وارد خدمت شده و کار تولید انجام می دهند حمایت کند.
وی با قدردانی از حرکت زیبای قهرمان آسیا اظهار داشت: این مایه افتخار است که یک قهرمان ملی مدال طلای آسیایی خود را تقدیم بانک ملت می کند و این مدال نماد افتخاری است که باید نزد این ورزشکار پهلوان باقی بماند.
براساس این گزارش گروه کارخانجات آرشیا با هدف حمایت از اشتغال افراد آسیب دیده، زندانیان آزاد شده، زنان سرپرست خانوار و معتادان بهبود یافته در خراسان رضوی فعالیت می کند.
گفتنی است این مدال در جریان برگزاری همایش سراسری سرمایه انسانی در مشهد با حضور مدیران ارشد بانک ملت به دکتر بیگدلی اهدا شد.
نام:
ایمیل:
* نظر: