کد خبر: ۶۷۴۰۲
تاریخ انتشار: ۰۱ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۲
دکتر فرحی مدیرعامل پست‌بانک‌ایران گفت: این بانک امکانات ویژه‌ای را برای خدمت‌رسانی به زوّار اربعین حسینی فراهم نموده است.
پست‌بانک‌ایران امکانات ویژه‌ای برای خدمت‌رسانی به زوّار اربعین حسینی فراهم‌نموده است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط‌عمومی پست‌بانک‌ایران: فرحی افزود: درحال حاضر دودستگاه خودپرداز سیّار این بانک در نقطه مرزی مهران محل تردد اکثر زائران اربعین حسینی مستقرشده و تمامی خدمات بانکی را به آنان ارائه می‌نماید.
وی تصریح کرد: شعب این بانک که در مسیر تردد زوار حضرت اباعبدالله‌الحسین درسطح استان‌های خوزستان، کرمانشاه، ایلام و سیار استان‌های همجوار قرار دارد به‌صورت فوق‌العاده آماده ارائه خدمات حضوری و الکترونیکی به عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام هستند.
فرحی افزود: سه موکب پست‌بانک‌ایران در نقاط مرزی مهران، چزابه و شلمچه مستقرشده و ضمن پذیرائی از زوّار حضرت امام حسین‌(ع) اقدام به توزیع بسته های فرهنگی و ماسک به آنان می‌نمایند.
مدیرعامل پست بانک ایران تصریح کرد: علاوه بر خدماتی که بطور مستقیم ازطریق به زوار ارائه می‌شود، شماره حساب 2000135063053 به شبا 85021000000135063053 در این بانک برای جلب کمک‌های مردمی و کارکنان تخصیص یافته و تمامی کمک‌های نقدی هموطنان به این حساب صرف تأمین اقلام موردنیاز زوار می‌شود.
گفتنی است: در روز اربعین حسینی نیز ایستگاه صلواتی پست‌بانک‌ایران در میدان حرم‌ عبدالعظیم‌حسنی(ع) در شهرری مستقر شده و از عاشقان اهل‌بیت‌ علیهم‌السلام استقبال می‌نماید.

نام:
ایمیل:
* نظر: