کد خبر: ۶۷۴۷۳
تاریخ انتشار: ۰۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۲:۱۲
توليد اولين وانت پيكاپ ريچ با برند زامياد؛
اولين وانت پيكاپ ريچ با برند زامياد از خط توليد اين شركت خارج شد.
نسل جديد وانت ريچ زامياد تا پايان سال عرضه مي شود

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سايپانيوز، در مراسمي با حضور محمد زارع پوراشكذري مديرعامل شركت زامياد، اعضاي هيات مديره و جمعي از مديران ارشد اين شركت، اولين وانت ريچ با برند و نشان زامياد از خط توليد خارج شد.

در اين مراسم مديرعامل شركت زامياد، در جمع كارگران خط توليد وانت پيكاپ ريچ ضمن قدرداني از تلاش هاي شبانه روزي صورت پذيرفته توسط پرسنل اين شركت تاكيد كرد: توان و ظرفيت نيروهاي متخصص شركت زامياد بارها در گروه خودروسازي سايپا به اثبات رسيده است، به طوري كه توانستند در مدت زمان كمتر از سه ماه، ضمن استقرار خط توليد وانت ريچ در اين شركت، ظرفيت اوليه توليد اين محصول را به 20 دستگاه در روز برسانند. ضمن اينكه با برنامه ريزي انجام شده قصد داريم توليد وانت ريچ در زامياد را به ظرفيت 40 دستگاه در روز برسانيم.

وي در ادامه با اشاره به ظرفيت بالاي نيروي انساني متعهد و متخصص زامياد، ابراز اميدواري كرد: اين شركت بتواند بهتر از گذشته در زمينه توسعه توليد خودروهاي تجاري به حركت خود ادامه دهد.

مديرعامل شركت زامياد، عرضه وانت ريچ به بازار را گامي مهم به منظور افزايش تنوع سبد محصولي اين شركت دانست و گفت: با توجه به برنامه درنظر گرفته شده، اين روند تداوم خواهد داشت و محصولات جديد زامياد از جمله نسل به روز شده وانت ريچ تا پايان سال توليد و به بازار عرضه خواهد شد.

گفتني است، با تجربه و تخصص شركت زامياد در زمينه توليد خودروهاي تجاري سبك و در راستاي تمركز توليد اين نوع خودروها در گروه خودروسازي سايپا، توليد وانت ريچ به شركت زامياد سپرده شده است.
نام:
ایمیل:
* نظر: