کد خبر: ۶۷۶۳۰
تاریخ انتشار: ۰۷ آبان ۱۳۹۷ - ۱۶:۲۳
شرکت بیمه ایران معین به عنوان بزرگترین شرکت بیمه گر در مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی امسال پرشور تر و فعال تر از سالهای گذشته در نمایشگاه بورس، بانک و بیمه کیش حضور یافت.
دستاوردهای شرکت بیمه ایران معین از نمایشگاه بورس،بانک، بیمهبیمه ایران معین با حضور کلیه مدیران ستادی و رؤسای شعب در این رویداد میزبان بازدید کنندگان و پاسخگوی سوالات آنان بود.
تمایز اصلی غرفه بیمه ایران معین معرفی محصولات و خدمات بیمه ای، ارائه مشاوره و پیشنهاد متناسب با خواسته های مشتریان و ایجاد تعامل با کلیه ذینفعان توسط مدیران ستادی این شرکت بود که در 4 روز نمایشگاه به طور کامل در محل غرفه حضور داشتند.
 بازدید دکتر سلیمانی رئیس کل محترم بیمه مرکزی، دکتر مرتضی بانک ریاست محترم شواری عالی مناطق آزاد تجاری صنعتی و ویژه اقتصادی، مدیران، رؤسا و کارشناسان مناطق آزاد تجاری همچنین مدیران عامل و اعضای هیئت مدیره شرکت های بیمه از غرفه بیمه ایران معین و برگزاری جلسات موجب تعامل بیشتر و پویایی غرفه این شرکت شد و نوید بخش فعالیت های جدید با هم افزایی و اثربخشی بیشتر بود.
برگزاری جلسه با دانش آموزان و دانشجویان با هدف اهتمام بخشی جایگاه صنعت بیمه در جامعه و معرفی خدمات بیمه ای و با رویکرد فرهنگ سازی بیمه از دیگر برنامه های غرفه بیمه ایران معین بود که با مشارکت دانشجویان دانشگاه آزاد کیش برگزار شد و با استقبال شرکت کنندگان مواجه شد.
در حاشیه این نمایشگاه علاوه بر جلسات بررسی عملکرد شعب که با حضور مدیران فنی و روسای شعب برگزار شد گردهمایی سالانه مدیران ستادی و رؤسای شعب نیر برگزار گردید.
محورهای این برنامه هم اندیشی و تحلیل وضعیت فروش محصولات شرکت، تقدیر از نمایندگان و شعبه برتر ، بررسی پیشنهادات و برنامه‌های آینده بود همچنین در این گردهمایی معارفه مدیرعامل و هیئت مدیره جدید شرکت نیز انجام شد. دکتر اسلامی پناه ضمن ایراد سخنرانی برنامه های خود را با تأکید بر موارد زیر  اعلام نمودند.
•       اهتمام هریک از واحدهای سازمانی بر انجام وظایف خود با رویکرد حفظ جایگاه بزرگترین شرکت بیمه گردر مناطق آزاد تجاری و ویژه اقتصادی
•       تأکید بر منابع انسانی به عنوان سرمایه های سازمان و افزایش برنامه های توانمندسازی و پویایی از طریق آموزش و ایجاد انگیزه
•       فعالیت تؤام با نوآوری، وحدت سازمانی و عشق به برند بیمه ایران معین
•       افتخار آفرینی برای شرکت توسط تمام ارکان شرکت اعم از منابع انسانی و شبکه فروش
در ادامه مراسم جناب آقای کاوه عضو محترم هیات مدیره شرکت به ارائه برنامه تنظیمی جهت بهبود وضع کسب و کار شرکت پرداختند ایشان رعایت عواملی همچون وصول مطالبات، اصلاح پرتفوی، مدیریت بهینه صدور و خسارت، ارتقای سطح سرمایه گذاری به لایه های سودده و ... لازمه پیشرفت وضعیت شرکت دانستند. جناب آقای دکتر جوادی پور نیز در ادامه به بیان وضعیت بازار و چگونگی توسعه خدمات بیمه ای در مناطق آزاد تجاری پرداختند. جناب آقای شباهنگ معاون فنی شرکت و جناب آقای پایندانی (به نمایندگی از مدیران ستادی) نیز به بیان دیدگاه ها و نظرات خود پرداختند.
در پایان مراسم از نمایندگان و شعبه برتر شرکت در سال 1396 تقدیر بعمل آمد.
نمایندگان برتر شرکت بیمه ایران معین در سال ۱۳۹۶ :
جناب آقای محرم حسن پور از شعبه ماکو
جناب آقای محمد حزباوی از شعبه آبادان
سرکار خانم بیک نژاد از شعبه کیش
شعبه برتر شرکت بیمه ایران معین در سال ۱۳۹۶ :
شعبه کیش

نام:
ایمیل:
* نظر: