کد خبر: ۶۷۷۴۴
تاریخ انتشار: ۱۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۲۱
برانکو: اشتباه داور نتیجه بازی را تغییر داد
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از داور دیدار رفت تیمش برابر کاشیما گفت: یک میلیون سوت می‌توانست زده شود اما دو تصمیم اشتباه داور به تیم ما لطمه زد و نتیجه را تغییر داد.
پرسپولیس در چه صورتی قهرمان آسیا می‌شود؟
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با انتقاد از داور دیدار رفت تیمش برابر کاشیما گفت: یک میلیون سوت می‌توانست زده شود اما دو تصمیم اشتباه داور به تیم ما لطمه زد و نتیجه را تغییر داد.
برانکو ایوانکوویچ بعد از شکست  ۲ بر صفر تیم فوتبال پرسپولیس مقابل کاشیما در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا گفت: ابتدا به تیم کاشیما تبریک می گویم که توانستند این بازی را با پیروزی به پایان برسانند.
سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس با ابراز رضایت از عملکرد شاگردانش در این دیدار گفت: با اینکه در زمین حریف بودیم اما می توانستیم این دیدار را با برتری به پایان برسانیم.
برانکو با انتقاد از داور این دیدار گفت: از داوری ناامید هستم. داور می توانست یک میلیون سوت بزند اما من به دو نمونه از این اشتباهات اشاره می کنم که می توانست برای ما مفید باشد. داور باید بازیکن حریف را اخراج می کرد اما این کار را نکرد.
سرمربی سرخپوشان ایران خاطرنشان کرد: اشتباهاتی که داور داشت در نتیجه بازی تاثیرگذار بود.
برانکو با اشاره به دیدار برگشت این تیم برابر کاشیما که روز ۱۹ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار خواهد شد گفت: ما با حمایت ۸۰ هزار هوادار به دنبال پیروزی خواهیم بود. کار آسانی نیست اما تمام تلاشمان را می کنیم که به پیروزی برسیم.

*پرسپولیس در چه صورتی قهرمان لیگ قهرمانان آسیا می‌شود؟

با پایان یافتن دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا، حالا پرسپولیس تنها در صورتی می‌تواند قهرمان این مسابقات شود که با تفاضل ۳ گل کاشیما را شکست دهد.
تیم فوتبال پرسپولیس در دیدار رفت فینال لیگ قهرمانان آسیا در خانه کاشیما آنتلرز به میدان رفت و در حالی که در نیمه نخست تیم برتر میدان بود، در پایان با نتیجه ۲ بر صفر مغلوب میزبان شد تا امید آنها برای قهرمانی در این مسابقات قدری کمرنگ شود.
سرخ پوشان دیدار رفت را واگذار کردند بدون آن که بتوانند دروازه حریف را باز کنند تا شانس کاشیما روی کاغذ برای قهرمانی بیشتر از سرخ پوشان تهران باشد.
شاگردان برانکو حالا برای قهرمانی در لیگ قهرمانان آسیا تنها یک راه دارند و آن هم پیروزی بر تیم کاشیما آن هم با تفاضل حداقل ۳ گل است. این بدان معناست که اگر در کشاکش دیدار برگشت کاشیما مقابل پرسپولیس به گل برسد، سرخ پوشان ناچارند حداقل ۴ بار دروازه کاشیما را باز کنند.
دیدار برگشت فینال لیگ قهرمانان آسیا بین دو تیم پرسپولیس و کاشیما آنتلرز از ساعت ۱۸:۳۰ روز شنبه ۱۹ آبان در ورزشگاه آزادی برگزار می شود.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار