کد خبر: ۶۷۷۶۳
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۹
بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای سیاست های اعتباري خود و به منظور رفع احتياجات ضروري جامعه از طريق پرداخت تسهيلات قرض الحسنه در شعب سراسر کشور، طرح مهر زرين را اجرا کرده است.
تشریح ویژگی های طرح «مهر زرين» بانک قرض الحسنه مهر ايران

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، در این طرح متقاضیان اشخاص حقيقي هستند که با افتتاح سپرده قرض الحسنه ويژه «بانکداري اجتماعي- مهر زرين» مي توانند با ايجاد حداقل ميانگين به مبلغ ۱۰۰ ميليون تومان، طي ۳ ماه از تسهيلات بانک به ميزان ۴۰ ميليون تومان با دوره بازپرداخت ۲۴ ماهه بهره مند شوند.
همچنین در این طرح متقاضیان می توانند با ايجاد حداقل ميانگين به مبلغ ۱۵۰ ميليون تومان در مدت ۳ ماه، از تسهيلات بانک به ميزان ۴۰ ميليون تومان با دوره بازپرداخت ۳۶ ماهه استفاده کنند.
مبلغ تسهیلات پرداختی به هر فرد در این طرح ۴۰ میليون تومان با نرخ کارمزد ۴ درصد بوده که ۲۰ ميليون تومان از محل منابع بانک و ۲۰ ميليون تومان از محل سپرده قرض الحسنه ويژه بانکداري اجتماعي شعب تأمين خواهد شد.
مدت بازپرداخت تسهیلات طرح مهر زرین، ۲۴ و ۳۶ ماهه بوده و افزایش مدت بازپرداخت تسهیلات در قالب ادغام با ساير طرح هاي بانک مجاز نيست؛ همچنين متقاضيان دريافت تسهيلات طرح ياد شده، در زمان دريافت وام نبايد داراي پرونده تسهيلاتي فعال از محل منابع بانک باشند.
شایان ذکر است که مهلت اعتبار طرح مهر زرین تنها تا پایان آبان ماه بوده و متقاضیان از طریق سامان www.online-acc.qmb.ir/deposit  می توانند در این طرح افتتاح حساب کنند.

نام:
ایمیل:
* نظر: