کد خبر: ۶۷۷۸۶
تاریخ انتشار: ۱۳ آبان ۱۳۹۷ - ۱۴:۰۴
کشتی آرای: تقاضایی برای خرید سکه نداریم
با وجود شرایط تازه‌ای که پیش روی اقتصاد ایران قرار گرفته است، بازار ارز و طلا و سکه وضعیتی آرام را پشت سر می ‌گذارد . بررسی ها نشان می‌دهد قیمت سکه در بازار امروز کاهش یافت و در حالی هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان معامله شد که دیروز قیمت این کالای سرمایه ای به ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده بود .
کاهش دوباره قیمت سکه در بازار
امروز در اولین روز اجرای تحریم‌های آمریکا علیه ایران قیمت سکه تمام‌بهار آزادی در بازار تهران به ۴میلیون و ۵۷۰هزار تومان رسید.  
با وجود شرایط تازه‌ای که پیش روی اقتصاد ایران قرار  گرفته است، بازار ارز و طلا و سکه وضعیتی آرام را پشت سر می ‌گذارد . بررسی ها نشان می‌دهد قیمت سکه در بازار امروز کاهش یافت و در حالی هر قطعه سکه تمام بهار آزادی ۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان معامله شد که دیروز قیمت این کالای سرمایه ای به ۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان رسیده بود .
امروز در بازار آزاد سکه تمام‌بهار آزادی طرح جدید ۴ میلیون و ۵۷۰ هزار تومان و هر قطعه سکه تمام‌بهار آزادی طرح قدیم ۴ میلیون و ۳۵۰ هزار تومان معامله می‌شود.
در بازار آزاد هر قطعه نیم‌سکه بهار آزادی ۲ میلیون و ۲۵۰ هزار تومان، ربع‌سکه یک میلیون و ۲۵۰ هزار تومان و هر قطعه سکه گرمی ۶۷۵ هزار تومان فروخته می‌شود.
هر گرم طلای ۱۸عیار هم ۴۲۴ هزار و ۸۰۰ تومان ارزش‌گذاری شده است.
در همین رابطه کشتی آرای با بیان اینکه تقاضایی برای خرید طلا و سکه در بازار وجود ندارد، گفت: هم اکنون بازار در آرامش است.
محمد کشتی آرای درباره وضعیت بازار طلا و سکه در روز جاری اظهار داشت: تحریم ها فعلاً هیچ اثری در بازار نداشته و بازار آرام است.
وی با بیان اینکه معاملات در بازار طلا و سکه با احتیاط انجام می شود، گفت: فعلاً تقاضایی در بازار طلا نداریم و به همین دلیل هم است که قیمت ها نسبت به دیروز تغییر جزیی داشته است.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار