کد خبر: ۶۸۰۸۰
تاریخ انتشار: ۲۲ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۵۱
پدرام، رئیس هیات مدیره بانک:
محسن پدرام، رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران بيان داشت: با توجه به اقدامات مطلوب و گامهاي موثر بانک قرض الحسنه مهر ايران براي توانمندسازي نيازمندان و کمک به بهبود وضعيت اقتصادي كشور، توقع مردم و مسئولين از خدمات و محصولات اين بانك به مراتب نسبت به قبل بيشتر شده است.
افزایش انتظار مردم در پی عملکرد مطلوب بانک قرض الحسنه مهر ایران

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، محسن پدرام اظهارداشت: شاید تا ۴ سال پیش ديدگاه ويژه اي در رابطه با اين بانک در جامعه وجود نداشت؛ اما امروز با تلاش هاي صورت گرفته جايگاه بانک قرض الحسنه مهر ايران به مراتب ارتقاء يافته به نحوي که در تمامي پروژه هاي اشتغالزايي، كارآفريني و توانمندسازي مناطق محروم به عنوان پاي ثابت فعاليت ها بر آن تكيه مي كنند.
وی افزود: امروز بانک قرض الحسنه مهر ایران بیش از پیش بزرگ شده است و به طبع، به منابع بيشتري براي ارائه خدمات بيشتر به متقاضيان واجد شرايط نياز دارد.
رئیس هیات مدیره بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: وضعيت اقتصادي کشور بنحوي است که تحقق کامل اهداف ترسيمي را با مشكلاتي روبرو كرده، اما همكاران ما در فرصت باقي مانده از سال تلاش مي كنند تا بهترين خدمات بانكي را به جامعه هدف مدنظر بانك ارائه دهند.
وی تصریح کرد: در این مقطع زمانی که بسياري از بانک هاي بزرگ از پرداخت تسهيلات خرد امتناع مي ورزند بهترين فرصت است تا نياز جامعه را با پرداخت تسهيلات قرض الحسنه و با کارمزد حداكثر ۴ درصد پاسخ دهيم و در اين مسير از هيچ كوششي دريغ نخواهيم كرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: