کد خبر: ۶۸۱۹۵
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۸:۵۴
محمدعلی سهمانی مدیر عامل بانک رفاه، در پی درگذشت سیدتقی نوربخش مدیر عامل و عبدالرحمن تاج الدین معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی، پیام تسلیتی صادر کرد.
پیام تسلیت مدیرعامل بانک رفاه برای درگذشت مدیرعامل تامین اجتماعی

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک رفاه کارگران، محمدتقی نوربخش و عبدالرحمن تاج الدین رییس و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی روز گذشته و در جریان سفر استانی وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی به استان گرگان در حادثه رانندگی فوت شدند.

متن پیام تسلیت مدیرعامل بانک رفاه برای درگذشت مدیرعامل و معاون پارلمانی سازمان تامین اجتماعی به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

بدینوسیله مراتب تعزیت و تسلیت خود را بابت ضایعه اندوهناک درگذشت مرحوم دکتر نور بخش و مرحوم تاج الدین دو تن از مدیران خدوم و دلسوز سازمان تامین اجتماعی اعلام می دارم.

دکتر نوربخش در طول حیات پر برکت خود وبه ویژه تصدی مدیر عاملی سازمان تامین اجتماعی با کوله باری از تجربه فراوان ودانش بسیار، همواره در جهت بر طرف نمودن مسایل و مشکلات جامعه معزز مستمری بگیران وبیمه شدگان همه مساعی و همت خود را به کار می بست و همواره مشکلات جامعه کارگری را با پشتکار و صبر و متانتی مثال زدنی پیگیری می کرد.

فقدان آن عزیز سفر کرده ضایعه ای جبران ناپذیر و اندوهی ابدی برای کشور، پیکره سازمان تأمین اجتماعی و جامعه پزشکی کشور است؛ اما چه می توان کرد که در برابر مشیت و تقدیر الهی باید سر تعظیم فرود آورد و تسلیم شد.

برای روح بلند دکتر نوربخش و یار و همراه ایشان مرحوم تاج الدین از درگاه خداوند متعال غفران و رحمت واسعه الهی و برای بازماندگان، همکاران و عزیزانمان در سازمان تامین اجتماعی و جامعه کارگری صبر و شکیبایی مسالت دارم.

                                                                                                                                                                                                        محمد علی سهمانی

نام:
ایمیل:
* نظر: