کد خبر: ۶۸۱۹۶
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۰۹:۰۲
مرکز آینده پژوهی شرکت سهامی بیمه "ما" در چهار محور پژوهش ، خلق ایده، ترویج آموزش و شتاب دهی کسب و کار فعالیت خود را آغاز کرد.

به گزارش روابط عمومی بیمه "ما" ، حجت بهاری فر مدیرعامل شرکت ضمن اعلام خبر  راه اندازی مرکز آینده پژوهی بیمه "ما" گفت: این مرکز به منظور ترسیم مسیر  آینده  شرکت  و تحقق پیشتازی در صنعت  طراحی و راه اندازی شده است.

وی افزود:  مرکز آینده­پژوهی با هدف شناخت و درک مسائل نوظهور در صنعت بیمه و نحوه برخورد با آنها، مطالعه  در خصوص رشد فناوری در آینده و بهره­گیری از آن برای انجام تحقیقات کاربردی و پذیرش و درک اهمیت ایده‌ها برای خلق و شکل دهی آینده‌ای برتر و مطلوب طراحی شده و زیر نظر معاونت برنامه­ریزی و فناوری شرکت ماموریت خود را به انجام خواهد رساند.

وی در ادامه خاطرنشان کرد:  هدف از تاسیس این مرکز ، دعوت از اساتید خبره و همکاران با تجربه است تا بتوانیم در کنار نیروهای جوان، علمی و انعطاف پذیر ، ارائه دهنده طرح های نوین بوده  و در کارهای جدید پیشتاز باشیم. این مرکز با بهره­گیری از اتاق فکر و هسته­های پژوهشی طراحی  و در چهار محور پژوهش ، خلق ایده، ترویج و آموزش و شتاب دهی کسب و کار  فعالیت خود را آغاز کرده است. 
نام:
ایمیل:
* نظر: