کد خبر: ۶۸۲۰۲
تاریخ انتشار: ۲۶ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۱
مدیرعامل بانک سینا در همایش سراسری مدیران بانک، با تشریح سیاست ها و اولویت های نیمه دوم سال و ضمن تقدیر از تلاش های صورت گرفته، گفت: توسعه محکم و پایدار، جزو اصلی ترین استراتژی ها و اصول بانک سینا در جریان فعالیت ها و حرکت بر مسیر تعالی بوده و در این راستا با ارائه خدمات متنوع و به روز، در راستای جلب رضایت مشتریان گام برداشته است.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک سینا، مهندس پیشرو سیاست فعلی این بانک را کمک به رونق و توسعه اشتغال به ویژه در مناطق روستایی و کمتر برخوردار  اعلام کرد و افزود: با توجه به انعقاد تفاهم نامه همکاری این بانک با معاونت توسعه روستایی و مناطق محروم ریاست جمهوری و بنیاد علوی، در حال حاضر تا سقف 250 میلیارد ریال تسهیلات یارانه دار به استانها پرداخت می شود که نقش به سزایی در رونق و اشتغال به ویژه در روستاها داشته است.
وی تصریح کرد: در همین راستا، تا 20 آبان ماه جاری، تعداد 2 هزار و 612 طرح به مبلغ بیش از 14 هزار و 500 میلیارد ریال از سوی بانک سینا مصوب شده که بیش از 2200 طرح از این تعداد به مبلغ 11 هزار و 400 میلیارد ریال منجر به انعقاد قرارداد شده و 1 هزار و 900 طرح هم با برآورد اشتغالزایی 17 هزار و 500 نفر به بهره برداری رسیده است.    
مدیرعامل بانک سینا در ادامه خواستار سرعت بخشیدن به فعالیت ها به ویژه در حوزه جذب منابع با توجه به ماه های باقی مانده تا پایان سال، کاهش مطالبات و توجه ویژه به توسعه خدمات غیر مشاع شد.
در ادامه این همایش دو روزه، عملکرد بانک بر اساس روش ارزیابی متوازن (BSC) مورد ارزیابی قرار گرفت و ضمن تشریح سیاست ها و برنامه های آتی، مدیران ستادی و مناطق شعب بانک، نقطه نظرات خود را مطرح کردند.

نام:
ایمیل:
* نظر: