کد خبر: ۶۸۳۴۵
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۹
طی مراسمی با حضور مدیر کل شعب غرب تهران بزرگ ، جانشین استان، مدیران واحد ستادی و کارشناسان بازاریابی مدیریت شعب غرب تهران بزرگ از پروژه های جدید بازاریابی رو نمائی شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قوامین در این مراسم که در سالن همایش برج طوبی بانک قوامین برگزار شد مدیر کل شعب غرب تهران بزرگ در خصوص فلسفه برگزاری همایش مواردی را مطرح و اهداف کلان و راهبردی بانک را که طی سند تحول راهبردی برنامه ریزی شده است برای شرکت کنندگان برشمرد.
فرهاد خادم الحسینی با اشاره به لزوم تغییر نگرش و دیدگاههایی که در گذشته مطرح بوده است دستیابی به اهداف متعالی بانک را مستلزم استفاده از سازوکارهای جدید دانست و در خصوص ارتباط منطقی فروش با سودآوری در بنگاههای اقتصادی صحبت کرد.
بنابر این گزارش در ادامه یکی از کارشناسان مطالبی را در خصوص پروژه های جدید بازاریابی و فرآیند بازاریابی در بانک به صورت فرد محور و شعبه محور و چگونگی استفاده بهینه از امکانات و زیرساخت های موجود به صورت هدفمند و وظایف ارکان شعبه در حوزه بازاریابی و تهیه داشبورد مدیریتی برای این مهم ارائه کرد.
این گزارش می افزاید : سپس مدیر طرح و برنامه مدیریت شعب غرب تهران بزرگ مباحثی را پیرامون تحلیل و بررسی بهره وری و دستورالعمل های موجود در خصوص منابع و مصارف و خدمات مطرح کرد. این گزارش می افزاید : در پایان همایش مدیر بازاریابی مدیریت شعب غرب تهران بزرگ به تشریح و رونمائی از پروژه های جدید پرداخته و در خصوص روند بازاریابی در شعب ، ایجاد تیم های بازاریابی ، مشتریان وفادار ، بازاریابی شرکتی ، ضمانتنامه ، بخش بندی بازار ، انتخاب بازار و جایگاه یابی بازار هدف  صحبت کرد.

نام:
ایمیل:
* نظر: