کد خبر: ۶۸۳۷۲
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۳:۵۴
رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درگذشته شهادت گونه بسیجی جهادگر جوان کشورمان امیرمحمد اژدری را تسلیت گفت.
مخبر درگذشت جهادگر امیرمحمد اژدری را تسلیت گفتبه گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین، محمد مخبر رئیس ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) درگذشت شهادت گونه جهادگر جوان کشورمان امیرمحمد اژدری را تسلیت گفت.
متن پیام به شرح زیر است:
بسم الله الرحمن الرحیم
الَّذینَ آمَنُوا وَ هاجَرُوا وَ جاهَدُوا فی‏ سَبیلِ اللَّهِ بِأَمْوالِهِمْ وَ أَنْفُسِهِمْ أَعْظَمُ دَرَجَةً عِنْدَ اللَّهِ وَ أُولئِکَ هُمُ الْفائِزُونَ
آن‌ها که ایمان آوردند، و هجرت کردند، و با اموال و جانهایشان در راه خدا جهاد نمودند، مقامشان نزد خدا برتر است و آن‌ها پیروز و رستگارند!
عروج شهادت گونه برادر بسیجی امیرمحمد اژدری را خدمت مقام معظم رهبری، خانواده این جوان غیور و همه خانواده جهادی کشور تسلیت عرض می‌نمایم.
امثال امیرمحمد‌های نسل سوم انقلاب که تمام داشته هایشان را برای خدمت به محرومین میگذارند نقاط درخشان امید به آینده انقلاب عزیزمان هستند و خاطره حاج عبداله والی‌ها را در ذهن زنده می‌کنند.
با ایشان در زمان برگزاری پویش مشق احسان که برای تامین لوازم التحریر برای دانش آموزان محروم در حال برگزاری بود، آشنا شدم و از دوستان درباره تلاش‌های مجاهدانه و شبانه روزی این جوان جهادی برای حل مشکل محرومین شنیدم. هر چند از قبل با خانواده ایشان که از سلسله جلیله روحانیت و شجره طیبه شهدا هستند آشنا بودم.
برای خانواده و دوستان این عزیز از درگاه باریتعالی صبر آرزومندم و امیدوارم که ان شاءالله میهمان اباعبدالله و امام رئوف امام‌رضا علیهماالسلام باشند.نام:
ایمیل:
* نظر: