کد خبر: ۶۸۳۸۴
تاریخ انتشار: ۲۹ آبان ۱۳۹۷ - ۱۷:۱۷
رئیس شعبه بانک توسعه صادرات یزد اعلام کرد: چندین طرح عظیم احداث واحدهای تولیدی در استان با رقمی بالغ بر ۲۷۳ میلیون یورو در قالب گشایش چندین فقره اعتبار اسنادی وارداتی در شعبه اگزیم بانک یزد تامین مالی شده است.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از  به نقل از روابط عمومی بانک توسعه صادرات، آقای مجید غفوری منش در گفتگو با پایگاه خبری اگزیم نیوز از کسب رتبه دوم این شعبه در حوزه عملکردی از میان 40 شعبه این بانک در سراسر کشور در نیمه نخست سال جاری خبر داد.
غفوری منش گفت: در مجموع شعبه یزد بانک توسعه صادرات ایران در شش ماهه اول سال 97، در زمینه حواله جات ارزی وارده و صادره بالاترین عملکرد را در بین شعب به خود اختصاص داده است.
وی از جمله طرح های تامین مالی شده در استان از سوی این شعبه، طرح فولاد آلیاژی به ارزش 60 میلیون یورو، طرح تولید شمش فولادی به ارزش 133 میلیون یورو، طرح سازه های سبک بتنی به ارزش تقریبی 5 میلیون یورو و پروژه تولید آهن اسفنجی به ارزش 75 میلیون یورو نام برد و گفت: رفع مشکلات تجار و صادرکنندگان و حمایت و پشتیبانی از صادرات، همواره از دغدغه ها و خواسته های شعب بانک توسعه صادرات در سراسر کشور بوده است.
رئیس اگزیم بانک استان یزد در ادامه به بیان عملکرد این شعبه در شش ماه نخست سال جاری در مقایسه با سال گذشته پرداخت و گفت: از مجموع ۵۰۰ میلیون دلار صادرات استان، نزدیک به 30 درصد به ارزش ریالی 6000 میلیارد ریال، توسط شعبه بانک توسعه صادرات یزد به صورت ارزی و ریالی به تامین مالی واحدهای تولیدی، تخصیص پیدا کرده است.
وی خاطرنشان کرد: تسهیلات پرداختی توسط این شعبه از بانک در بخش صادرات در سال 96، به صورت ارزی و ریالی رقمی معادل 1800 میلیارد ریال بوده است و در شش ماهه اول سال 97 نیز رقمی بالغ بر 1100 میلیارد ریال به فعالین این حوزه اعطا شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: