کد خبر: ۶۸۴۰۰
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۸
دريافت خدمات بازار سرمايه از طريق باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب بانک اقتصادنوين، با استقبال قابل توجه مشتريان همراه بوده است.
ستقبال چشمگير مشتريان از باجه خدمات کارگزاري بورس در شعب منتخب بانک اقتصادنوين

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومي بانک اقتصادنوين، با همکاري مشترک مديريت بانکداري اختصاصي اين بانک و شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين، از اواخر مهرماه 97، باجه خدمات کارگزاري بورس در 24 شعبه منتخب بانک اقتصادنوين راه‌اندازي شد که پس از گذشت يک ماه از راه‌اندازي اين باجه‌ها، استفاده از اين خدمات با استقبال چشمگير مشتريان مواجه بوده است. 
در باجه ارائه خدمات کارگزاري بانک اقتصادنوين طيف متنوعي از خدمات بازار سرمايه، در کوتاه‌ترين زمان ممکن به مشتريان ارائه شود که از جمله اين خدمات مي‌توان به دريافت کد معاملاتي يا کد بورسي، دريافت کد معاملات بر خط (آنلاين) و دريافت کد معاملاتي اينترنتي (آفلاين) اشاره کرد. 
همچنين مشتريان بانک اقتصادنوين مي‌توانند بعد از تکميل فرم و ارائه مدارک لازم، کد دسترسي به سامانه تماس شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين را دريافت و در ساعات معاملات به صورت تلفني درخواست خود را از طريق کارگزار در سامانه بورس ثبت کرده و خريد و فروش انجام دهند. 
در باجه خدمات کارگزاري شعب منتخب بانک اقتصادنوين علاوه بر ارائه خدمات تحليلي و مشاوره‌اي بر اساس خواست و نياز مشتريان، امکان معاملات حضوري سهام نيز فراهم شده و مشتريان اين بانک مي‌توانند با تکميل فرم درخواست خريد يا فروش سهام، معامله خود را از طريق معامله گران شرکت کارگزاري تامين سرمايه نوين به انجام برسانند.
بر اساس اعلام روابط عمومي بانک اقتصادنوين، شعب چهارراه ديباجي، ميدان چيذر، پونک، دکتر بهشتي، ميدان فردوسي، فردوسي جنوبي، پارک ساعي و سپهبد قرني در شهر تهران و شعب گلشهر کرج، خيابان ارتش تبريز، گلسار رشت، فرهنگ ساري، تقي آباد و سجاد مشهد، بلوار وحيد اصفهان، اميرکبير و فلکه گار شيراز، کيانپارس و شريعتي اهواز، بلوار جمهوري کرمان، زنجان، آبادان، 22 بهمن شاهرود و مبارکه در ساير استانها، 24 شعبه منتخب اين بانک براي ارائه خدمات کارگزاري و بازار سرمايه به مشتريان ارجمند هستند. 
گفتني است مرکز 24 ساعته ارتباط با مشتريان بانک اقتصادنوين با شماره 48031000-021 آماده پاسخگويي به سوالات احتمالي هم¬ميهنان عزيز در اين رابطه است.

نام:
ایمیل:
* نظر: