کد خبر: ۶۸۴۰۱
تاریخ انتشار: ۳۰ آبان ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۴
بانک تجارت با اعطای 3842 میلیارد ریال تسهیلات برای تعویض 19214 هزار تاکسی فرسوده، در کاهش آلودگی هوای پایتخت مشارکت کرده است.
تعویض بیش از 19 هزار تاکسی فرسوده با تسهیلات بانک تجارت

 به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک تجارت، این بانک به عنوان یکی از سه بانک شرکت کننده در طرح جایگزینی تاکسی های فرسوده، از آغاز این طرح تا پانزدهم آبان ماه سال جاری تعداد 19هزار و 214فقره تسهیلات خرید تاکسی به مبلغ سه هزار و 842 میلیارد ریال پرداخت کرده است.

بانک تجارت بهمن ماه سال 94 با هدف کاهش آلاینده‌های هوا، ارتقاء سطح رفاه عمومی، احترام به شهروندان و افزایش ایمنی مسافران، پرداخت تسهیلات طرح نوسازی ناوگان تاکسی‌های فرسوده برای 30 هزار دستگاه تاکسی را بر عهده گرفت و ازجمع 25.623 متقاضی دریافت تسهیلات که نام آن ها در سامانه نوسازی خودرو های فرسوده به ثبت رسیده تاکنون  19.214 متقاضی تسهیلات خود را از این بانک دریافت کردند.

با توجه به پدیده وارونگی هوا که اغلب در ماه های پایانی سال در کلان شهر ها روی می دهد،بانک تجارت نیز به سهم خود با اعطای تسهیلات برای توسعه خطوط مترو،نوسازی ناوگان اتوبوس رانی و تاکسی های شهری،گسترش  خدمات الکترونیکی و ارائه خدمات کیف پول الکترونیک برای استفاده شهروندان در پرداخت های خرد شهری در راستای کمک به کاهش آلودگی هوا گام برداشته است.
نام:
ایمیل:
* نظر: