کد خبر: ۶۸۴۹۳
تاریخ انتشار: ۰۵ آذر ۱۳۹۷ - ۱۳:۱۶
طی روزهای گذشته با کلاه‌برداری‌هایی به سبک و سیاق متفاوت روبرو شدیم این بار کلاه‌برداری به اسم پلیس راهور انجام می‌شود. افراد سودجو با تماس تلفنی با شهروندان با روش ویژه خود از داشتن خودرو فرد مطمئن شده و اعلام می‌کنند از حراست پلیس راهور تماس گرفته‌اند.
هشدار؛ کلاهبرداری به اسم پلیس راهور!
طی روزهای گذشته با کلاه‌برداری‌هایی به سبک و سیاق متفاوت روبرو شدیم این بار کلاه‌برداری به اسم پلیس راهور انجام می‌شود.
یک مقام مسئول گفت: طی روزهای گذشته با کلاه‌برداری‌هایی به سبک و سیاق متفاوت روبرو شدیم این بار کلاه‌برداری به اسم پلیس راهور انجام می‌شود. افراد سودجو با تماس تلفنی با شهروندان با روش ویژه خود از داشتن خودرو فرد مطمئن شده و اعلام می‌کنند از حراست پلیس راهور تماس گرفته‌اند.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز افزود: این افراد متقلب در هنگام تماس اظهار می‌کنند که کارت طلایی خودرو شما صادرشده و از طریق پست ارسال می‌شود هزینه پست و صدور کارت یک‌میلیون و صد هزار ریال بوده و باید به مأمور مقابل درب منزل خودپرداخت کنید.
جوهری تأکید کرد: همشهریان آگاه باشند این افراد هنگام تماس تلفنی باحالت کاملاً آمرانه فرد را در یک موقعیت روانی قرار داده و اعلام می‌دارند که گرفتن این کارت‌ها از الزامات بوده و اگر این کارت‌ها را دریافت نکنند از خدمات پلیس راهور محروم خواهند شد و در صورت دریافت کارت در کاهش خلافی خودرو مؤثر است.
وی تصریح کرد: این تماس‌ها جعلی بوده و هیچ کارت طلایی توسط پلیس راهور صادر نشده است و کارت‌های طلایی فقط از طریق شرکت‌های خودروسازی و شرکت‌های بیمه صادر می‌شود و روش ارسال به این‌گونه نیست.
معاون پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان البرز گفت: در چند روز گذشته حجم قابل‌توجهی از شکایات مردمی از این روش کلاه‌برداری اعلام‌شده است لازم به توضیح است همشهریان هرگونه تماس مشکوک در مورد کارت سوخت و کارت طلایی را بلافاصله به پلیس اطلاع داده و بدون آگاهی و بررسی هیچ مبلغی را با این روش پرداخت نکنند.


نام:
ایمیل:
* نظر:
آخرین اخبار