کد خبر: ۶۸۷۱۱
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۱۵
بانک قرض الحسنه مهر ایران با هدف توسعه فضا و فرصت‌های آموزشی در مناطق کمتر بهره‌مند به احداث و تکمیل مدرسه‌ اي در استان‌ سيستان و بلوچستان اقدام کرده است.


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک قرض الحسنه مهر ایران، این بانک در راستای ايفاي مسئوليت هاي اجتماعي خود براي توسعه عدالت تحصيلي و کمک به برخورداري دانش آموزان مستعد از فضاي آموزشي مناسب در روستاي كهنانيكش بخش دشتياري استان سيستان و بلوچستان اقدام به احداث مدرسه اي ۴ كلاسه كرده است.
تا کنون، اقدامات کف سازی، فونداسیون و اجرای شناژهای ستون، کرسي وديوارچيني، سنگ کاري وديوارمحوطه از كف، سپتيك و... اين مدرسه ۴ كلاسه اجرا شده است.
شایان ذکر است، بانک قرض الحسنه مهر ایران در راستای حمایت از زلزله زدگان استان کرمانشاه نيز به ساخت۳ باب مدرسه در روستاهاي سوخور عبدي، بابارستم و ژاومرگ از توابع شهرستان گيلانغرب مبادرت نموده و از سوي ديگر نسبت به بازسازي و مقاوم سازي مدرسه ۸ کلاسه خليج فارس شهرستان ثلاث باباجاني با اعتبار ۴ ميليارد ريال كه از محل حقوق اهدا شده كاركنان بانك حاصل شده بود اقدام  كرد كه تا كنون پيشرفت ۸۰ درصدي حاصل شده است.

نام:
ایمیل:
* نظر: