کد خبر: ۶۸۷۱۵
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۳۴
در راستای سیاست بازدید ادواری از شعب بانک، حمید تهرانفر مدیرعامل بانک کارآفرین، روز شنبه سوم آذرماه از شعب کارگر شمالی، مهرآباد جنوبی و بلوار کشاورز در شهر تهران بازدید به عمل آورد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، تهرانفر که در این بازدید عزمی معاون مدیرعامل در امور بانکی، خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی، برزنونی مدیر امور شعب و اورعی رئیس اداره روابط عمومی و تبلیغات وی را همراهی می‌کردند، با مسئولان و کارکنان این شعب دیدار کرده و در جریان وضعیت شعب قرار گرفت.

بازدید از شعبه بلوار کشاورز
 تهرانفر مدیرعامل بانک در بازدید از شعبه بلوار کشاورز، ضمن آشنایی با یکایک کارکنان این شعبه، از زحمات و تلاش‌های آنها تقدیر و تشکر کرد.
بر اساس این گزارش گلریز دروی رئیس شعبه بلوار کشاورز با خوشامدگویی به مدیران ارشد بانک برای حضور در شعبه، گزارشی از عملکرد شعبه ارائه کرد.
همچنین مدیران ارشد بانک این شعبه را به لحاظ وضعیت منابع و مصارف، اعتبارات و تسهیلات، مطالبات غیر جاری، ضمانت‌نامه‌ها، امور ارزی و سایر آمارهای مربوطه مورد بررسی قراردادند.

بازدید از شعبه مهرآباد جنوبی
 علی اجاقی رئیس شعبه مهرآباد جنوبی با تشکر از حضور مدیرعامل و هیات همراه گزارشی از عملکرد شعبه را به مدیرعامل ارائه کرد. 
مدیرعامل بانک در این بازدید ضمن آشنایی با کارکنان شعبه از زحمات و تلاش‌های آنان برای بهبود عملکرد شعبه تقدیر و تصریح کرد: خوشبختانه در بانکی مشغول به کار هستید که در صنعت بانکداری کشور بانکی خوشنام و قانون‌مدار و دارای اعتبار است و انشاءالله با تلاش و همراهی همیشگی تمامی کارکنان، خوشنامی و اعتبار بانک کارآفرین همچنان حفظ خواهد شد.
تهرانفر در حاشیه بازدید از شعبه مهرآباد، از انبار بانک کارآفرین نیز بازدید به عمل آورد. 

بازدید از شعبه کارگر شمالی
 مریم وهاب‌زاده رئیس شعبه کارگر شمالی گزارش عملکرد شعبه را به مدیر عامل و هیات همراه ارائه کرد.
در این بازدید مدیران ارشد در جریان جزئیات عملکرد شعبه از حیث منابع و مصارف، تسهیلات، مطالبات و.... قرار گرفتند و مدیرعامل بانک پیشنهادها و راهکارهای لازم برای بهبود عملکرد شعبه را ارائه داد.

نام:
ایمیل:
* نظر: