کد خبر: ۶۸۷۱۸
تاریخ انتشار: ۱۱ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۵۱
مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا در سال روز تاسیس این شرکت:
مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا در پیامی فرارسیدن یازدهم آذرماه، شصت و یکمین سال روز تاسیس شرکت خدمات فنی رنا را به همه مدیران، همکاران و نمایندگان شبکه توانمند رنا تبریک گفت.
مشتری محوری را سرلوحه کاری خود قرار می دهیم


به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از سایپانیوز؛ بابک منصوری با بیان اینکه شرکت خدمات فنی رنا از آغاز تاسیس تاکنون خدمت به قشر شریف و زحمتکش صنعت حمل و نقل کشور را هدف نهایی و ارزشمند خود قرار داده گفت: شرکت خدمات فنی رنا همواره سعی در بهینه کردن فرایندها و خدمات خود داشته و با سرلوحه قراردادن مشتری محوری در برنامه ها، اهداف و استراتژی های خود، بر این مهم پای فشرده و در این راستا گام می نهد.

مدیرعامل شرکت خدمات فنی رنا تشریح کرد: این شرکت با به كارگيري شبكه توانمند نمايندگي ها، خوشنامي و اعتبار برند رنا در حوزه خدمات پس از فروش خودروهاي تجاري و نيروي انساني جوان و آموزش ديده  توانسته  ضمن برنامه ريزي و مديريت صحيح منابع، خروج از بحران هاي مالي و توسعه برند رنا در بازار قطعات محصولات سایپا دیزل را در سال جاری رقم بزند.

بابک منصوری گفت: آنچه به دست آمده، توشه ای گرانبها است که از تجربه ای دیرپا نشات می گیرد. بدون شک این دستاورد حاصل استفاده از دو بال دانش و همدلی بی‌دریغ تمامی همکاران در رده های مختلف سازمانی، در تمامی واحدها است که نوید بخش روزهای خوب برای شرکت خدمات فنی رنا خواهد بود.

 وی ادامه داد: اطمینان دارم با اتکاء به ظرفیت بالایی که در بین کارکنان رنا وجود دارد و با سند چشم انداز، نقشه راه و برنامه هایی که ترسیم شده و به پشتوانه تجارب و دانشی که تحصیل شده است، در آینده نیز خواهیم توانست در پیشبرد اهداف کلان گروه خودروسازی سایپا و در جهت رضایتمندی مشتریان و سایر ذی نفعان گام های بزرگی برداریم؛ آنچنان که از شرکتی  با قدمت خدمات فنی رنا انتظار می رود.

 منصوری در پایان گفت: اکنون ضمن تبریک این روز بزرگ، مراتب قدردانی و تشکر خود را از تلاش عموم همکاران و نمایندگان در سراسر کشور ابراز داشته و این بار نیز در ادامه این مسیر پرامید می کوشیم تا در کنار همدیگر با اتحاد، همدلی و وفاق ميثاق ببندیم تا لحظه‌اي از خدمت و تلاش صادقانه به مردم شريف و مشتريان گرانقدر دست بر نداريم.
برچسب ها: سایپا ، خدمات فنی ، سایپا
نام:
ایمیل:
* نظر: