کد خبر: ۶۸۷۹۹
تاریخ انتشار: ۱۲ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۷
مدیر عامل بیمه "ما" در پیامی این روز بزرگ را به همه فعالان و متخصصان صنعت بیمه تبریک عرض نموده و از خداوند متعادل توفیق روز افزون خدمتگزاری در این سنگر مقدس را برای همه عزیزان مسئلت می نمایم.

بنام او که مهربانترین است
در دل پاییز هزار رنگ و روزهای مهربان آذرماه  نام سخاوتمند بیمه خودنمایی می کند. 13 آذر سالروز صنعت بیمه می تواند زنهاری مهم در اذهان فعالان بیمه ای و همه ذینفعان این حوزه باشد تا نگاهی به آنچه که از گذشته تا به امروز در صنعت بیمه رخ داده  بیاندازیم  قطعا با نگاهی گذرا به اتفاقات سهمگین و دردناک گذشته نقش بی بدیل بیمه بر همگان روشن می شود. توجه ویژه به توسعه فرهنگ بیمه در جامعه کم برخوردار از موهبت بیمه کشور قطعا می تواند گذر از بحران ها و گلوگاه های مخاطره را بسیار سهل تر نماید.
حادثه دردناک ساختمان پلاسکو، فاجعه دهشتناک سوختن و غرق شدن کشتی سانچی، اتفاق مرگبار انفجار و ریزش معدن زمستان یورت گلستان ، حادثه اندوهناک تصادف قطار سمنان مشهد و  زلزله مهیب کرمانشاه و هزار رخداد بزرگ و کوچک ناخوشایند  پیرامون ما با نگاه مهربان بیمه می تواند با تسکین مناسبی همراه باشد.
از این رو برای دنیای پر مخاطره امروز و با توجه به زندگی پر ریسک عصر ما که گریزی جز بیمه نیست. بر خود می بالیم در مجموعه همکاران شریفی نفس می کشیم که بودنشان بارقه امید بر مردم شریف میهن ماست.

به امید گسترش چتر حمایت بیمه بر سر ایرانیان
حجت بهاری فر، مدیرعامل و عضو هیات مدیره

نام:
ایمیل:
* نظر: