کد خبر: ۶۸۹۷۱
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۰:۴۶
دکتر فرحی در نشست با استاندار کرمان:
دکتر فرحی در نشست با استاندار کرمان گفت: پست بانک، بانک توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است و برای تحقق این امر نیاز به توجه ویژه به آموزش داریم.
پست بانک، بانک توسعه ای حوزه ارتباطات و فناوری اطلاعات است

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی پست بانک ایران: فرحی با اعلام اینکه 7 هزار باجه روستائی پست بانک در سطح کشور فعال است گفت: پست بانک یک بانک دولتی است و دو ماموریت ایجاد زمینه دسترسی تمام مردم به خدمات بانکی در نقاط روستائی و تامین مالی خرد را برعهده دارد.
فرحی با اشاره به شناسایی روستاهای محوری برای استقرار باجه های پست بانک و توسعه خدمات این بانک ادامه داد: دسترسی واقعی مردم به خدمات بانکی را ایجاد کرده ایم. 
وی عنوان کرد: پست بانک روز به روز موثرتر در حوزه تامین مالی های خرد ورود می یابد و عامل انحصاری صندوق توسعه ملی در طرح روستائی و تامین مالی خرد هستیم. مدیرعامل پست بانک ایران با اشاره به اینکه پست بانک در حوزه های پتروشیمی، آب، نیروگاهی و .... ورود کرده است 
گفت: 400 میلیون دلار از صندوق توسعه ملی، منابع دریافت کرده و تخصیص پیدا کرده است و برای ورود به طرح های بزرگ استان آماده هستیم.
مسعود الهامی مدیرکل فناوری اطلاعات و ارتباطات استان کرمان هم در این نشست گفت: پست بانک به روز ترین خدمات الکترونیک را در حوزه روستایی ارائه می کند.
الهامی افزود: به سختی توانسته ایم از فرصت های جدید اشتغال زایی استفاده کنیم که بهترین آن فناوری اطلاعات و استفاده از نخبگان برای توسعه است و در این رابطه بالغ بر 100 طرح را جذب کرده ایم و 70 طرح در کمیته تخصصی تائید و به بانک ها معرفی شده اند.

نام:
ایمیل:
* نظر: