کد خبر: ۶۸۹۹۴
تاریخ انتشار: ۱۷ آذر ۱۳۹۷ - ۱۵:۰۳
در یکصد و هفدهمین جلسه هیات رئیسه ایسا؛عضویت دکتر محسنی بندپی در هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تامین اجتماعی تصویب شد.
عضویت دکتر محسنی بندپی در هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تامین اجتماعییکصد و هفدهمین جلسه هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی (ISSA) با حضور رضا کاشف مدیرکل امور بین الملل و نائب رئیس کمیسیون فنی ایسا در امر سرمایه گذاری ذخایر تامین اجتماعی از 5 الی 6 دسامبر 2018 برابر با 14و 15 آذر 1397 در سازمان بین المللی کار در ژنو سوئیس برگزار شد.
به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از اداره کل روابط عمومی سازمان تامین اجتماعی، رضا کاشف در خصوص نتایج برگزاری یکصد و هفدهمین جلسه هیات رئیسه اتحادیه بین المللی تأمین اجتماعی اظهار داشت: در اولین روز این نشست، با توجه به مذاکرات و رایزنی صورت گرفته با ارکان حکمرانی دبیرخانه کل و اعضای هیات رئیسه ایسا ، در اولین دستور کار جلسه، عضویت دکتر انوشیروان محسنی بندپی سرپرست سازمان تامین اجتماعی در هیات رئیسه ایسا به جایگزینی مرحوم دکتر سید تقی نوربخش، به اتفاق آراء به تصویب اعضای هیات رئیسه ایسا رسید.
شایان ذکر است، در آغاز این جلسه، کنکلوسکی دبیرکل ایسا، با اعلام خبر درگذشت دکتر سیدتقی نوربخش مدیرعامل فقید سازمان تامین اجتماعی ایران و ابراز تاثر از این ضایعه اندوهناک، همکاری و پشتیبانی همه جانبه وی از فعالیت های ایسا را در طول دوره عضویت در هیات رئیسه و کمیته های تخصصی ایسا، شایسته تقدیر و تشکر برشمرد. اعضای هیات رئیسه نیز برای ادای احترام به آن مرحوم به مدت یک دقیقه ایستادند .
در ادامه جلسه هیات رئیسه، همچنین گزارش رئیس و دبیرکل ایسا از فعالیت ها و روند پیشرفت اجرای برنامه های اتحادیه در دوره مدیریت سه ساله 2019- 2017، گزارش خزانه دار و کمیسیون کنترل از وضعیت مالی ایسا لغایت پایان 2018 و گزارش پیشرفت فعالیت های انجام شده جهت برگزاری اجلاس جهانی تامین اجتماعی 2019 ارائه شده و به تصویب هیات رئیسه رسیدند.
در جریان این رویداد، کمیته هیات رئیسه ویژه حق عضویت اعضاء به منظور بررسی وضعیت عضویت در ایسا و تصمیم گیری درخصوص درخواست های جدید عضویت در اتحادیه، کمیته انتخابات به منظور ارائه گزارش درخصوص روند فراخوان و گزینش نامزدهای منتخب تصدی پست دبیرکلی اتحادیه، و شورای عالی اتحادیه به منظور تشریح روند برگزاری انتخابات دبیرکل جدید، تشکیل جلسه می دهند.

نام:
ایمیل:
* نظر: