کد خبر: ۶۹۰۷۰
تاریخ انتشار: ۱۹ آذر ۱۳۹۷ - ۱۱:۲۷
مراسم جشن نوزدهمین سالگرد تأسیس بانک کارآفرین با حضور مدیرعامل، معاونان مدیرعامل و مدیران ارشد این بانک روز یک‌شنبه 18 آذرماه در سالن همایش ساختمان مرکزی برگزار شد.

به گزارش پایگاه خبری تجارت آنلاین به نقل از روابط عمومی بانک کارآفرین، در ابتدای این مراسم تهرانفر با اشاره به تاریخچه صنعت بانکداری در کشور، ضمن تبریک نوزدهمین سالگرد تأسیس بانک کارآفرین ابراز امیدواری کرد که این بانک همچون گذشته کارنامه درخشانی داشته باشد و در آسمان بانکداری کشور بدرخشد.

تهرانفر با تقدیر از زحمات بنیان‌گذاران بانک کارآفرین خاطرنشان کرد: افرادی توانمند، خلاق، نوآور و خوش‌فکر سنگ بنای این بانک را نهادند و خوشبختانه این مسیر با درایت و تدبیر ادامه یافت.
وی همچنین افزود: بانک کارآفرین در زمره اولین بانک‌های خصوصی تاسیس شده در کشور است و افتخار دارد که اولین شعبه یک بانک خصوصی را افتتاح و عملیات بانکی را رسماً آغاز کرده است.

مراسم سالگرد تاسیس بانک
تهرانفر در بخش دیگری از سخنانش با اشاره به وضعیت صنعت بانکداری در مقطع فعلی خاطرنشان کرد: علیرغم مشکلات و محدودیت‌هایی که به‌واسطه تحریم‌ها بر اقتصاد کشور و به‌تبع آن بر صنعت بانکداری سایه افکنده است، خوشبختانه بانک کارآفرین در مقایسه با بانک‌های دیگر در جایگاه خوبی قرار دارد و با یاری خداوند، با همدلی و همراهی یکایک کارکنان و برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته، شاهد موفقیت‌های روزافزون بانک کارآفرین خواهیم بود.

مدیرعامل بانک کارآفرین در بخش دیگری از سخنانش خاطرنشان کرد: به‌منظور افزایش رضایت مشتریان بانک و ضرورت سودآوری در مقطع کنونی، همزمان با تأسیس نوزدهمین سالگرد بانک، اعطای تسهیلات خرد نیز در دستور کار بانک کارآفرین قرارگرفته است و بی‌تردید با تلاش تمامی همکاران در این زمینه نیز موفقیت‌های خوبی به دست خواهیم آورد.

تهرانفر در بخش پایانی سخنان خود با تقدیر از تلاش‌ها و زحمات تمامی همکاران بانک کارآفرین خاطرنشان کرد: از این که توفیق همراهی با کارکنان بانک کارآفرین نصیب بنده شده است، خرسندم و احساس غرور می‌کنم؛ و امیدوارم بتوانیم در جهت رشد و اعتلای بانک قدم برداریم.

بر اساس این گزارش محمدرضا خورسندی معاون مدیرعامل در امور ارزی و بین‌المللی طی سخنانی با تبریک نوزدهمین سالگرد تاسیس بانک خاطرنشان کرد: بانک کارآفرین بانکی خوشنام، معتبر و قانون‌مدار است که طی این سال‌ها عملکرد خوبی از خود ارائه داده و با تلاش تمامی همکاران، شاهد موفقیت‌های این بانک در عرصه‌های مختلف خواهیم بود.

همچنین محمد ریحانی رئیس شعبه مرکزی و همکار پیشکسوت و قدیمی بانک کارآفرین، طی سخنانی با نقل خاطرات قدیمی و با تبریک فرا رسیدن سالگرد تاسیس بانک خاطرنشان کرد: بانک کارآفرین با زحمات و تلاش‌های تمامی همکاران طی این سال‌ها به ثمر رسیده و ان‌شاءالله همچون گذشته در مسیر خوبی به فعالیت خود ادامه خواهد داد.
نام:
ایمیل:
* نظر: